محتوای Hot Wheel Unleashed 2: Turbocharged پس از عرضه معرفی شد


توسعه دهنده Milestone برنامه هایی را برای محتوای پس از عرضه برای بازی مسابقه ای آینده اعلام کرده است Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged. این استودیو قصد دارد تا بیش از 45 وسیله نقلیه جدید را برای بازی منتشر کند، علاوه بر این تعداد زیادی محتوای موجود در زمان عرضه.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged دو فصل وجود خواهد داشت و محتوا تا سال 2024 گسترش خواهد یافت.دریافت نسخه Deluxe به بازیکنان امکان دسترسی به Season Pass 1 را می دهد که شامل نسخه Unleashed Twin Mill و accela racers all star چمدان های خود را برای ماه اکتبر ببندید سرعت و سبک بسته در نوامبر، سریع x آن را بسته بندی کنید مسابقه شتاب دهنده بسته توسعه دسامبر، و هوندا مدرن کلاسیک بسته و ساخت ایتالیا بسته الحاقی فوریه.

پاس فصل دوم، در دسترس کسانی است که نسخه Legend بازی را خریداری می کنند، شامل بسته مسابقه جهانی مارس Highway 35، Monster Truck Pack، سریع و خشن در بسته الحاقی آوریل، قدیمی اما با ارزش آن را بسته بندی کنید برخورد با بیگانگان بسته الحاقی در ماه می و مرسدس بنز پک در ماه ژوئن عرضه خواهد شد.

هر بسته الحاقی شامل یک محیط جدید، چهار وسیله نقلیه و یک مجموعه سفارشی سازی پروفایل های بازیکن است. این استودیو همچنین اعلام کرد که قصد دارد محتوای رایگان منتشر کند. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged در تمام این دوره.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged در 19 اکتبر برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید