Hot Wheel Unleashed 2: Turbocharged بر روی رایانه شخصی و کنسول ها منتشر شد


توسعه دهنده Milestone یک بازی مسابقه ای آرکید را معرفی کرده است Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged ” در حال حاضر برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. به مناسبت انتشار این بازی، یک تریلر معرفی شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged این دارای حجم زیادی از محتوای جدید در مقایسه با نسخه قبلی خود است، از جمله بیش از 130 وسیله نقلیه، و ATV، موتور سیکلت و سایر کلاس های وسایل نقلیه جدید را به بازی اضافه می کند. در سمت مسابقه، عنوان شامل پنج تنظیمات جدید است. این یک پمپ بنزین با اتاق بازی، حیاط خلوت بهبود یافته، زمین مینی گلف واقع در غرب وحشی، موزه دایناسورها، و رستوران است.

با شرکت در مسابقه‌ها، بازیکنان می‌توانند امتیازات مهارتی را در یک درخت مهارت جدید متشکل از سه شاخه کسب کنند و سرمایه‌گذاری کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا توانایی‌های تقویت، هندلینگ یا توانایی اجتناب از موانع را بهبود بخشند. این بازی همچنین دارای پرش های تکی و دوبل و توانایی جدید داشبورد جانبی است.

Milestone دارای محتوای زیادی برنامه ریزی شده است Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged، از جمله وسایل نقلیه و تنظیمات جدید. مطالب بر اساس نقشه راهی که در ماه سپتامبر فاش شد، شرح داده شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید