Horizon Zero Dawn بیش از 3.3 میلیون نسخه در Steam فروخته است و God of War بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخته است.


نقض اخیر باج افزار Insomniac بسیار گسترده بود و بیش از 1.3 میلیون فایل سرقت شده (تقریباً 1.67 ترابایت) به صورت آنلاین توسط هکرها به اشتراک گذاشته شد. به عنوان بخشی از این افشاگری، آخرین آمار فروش منتشر نشده تعدادی از عناوین سونی فاش شد.

به طور خاص، شماره‌های به‌روزرسانی شده (به اشتراک‌گذاشته‌شده در Reddit) اکنون برای چندین عنوان شخص اول پلی‌استیشن منتشر شده بر روی رایانه شخصی (به‌ویژه در Steam) در دسترس است که موارد زیر را آشکار می‌کند: افق صفر سحر با بیش از 3.3 میلیون نسخه از فوریه 2023، پرفروش ترین بازی پلی استیشن روی پلتفرم باقی مانده است. خدای جنگ، بیش از 2.5 میلیون دستگاه فروخته شده است روزهای گذشته، حجم فروش به 1.7 میلیون دستگاه می رسد.

آخرین باری که آمار فروش به روز شد افق صفر سحر و خدای جنگ فروش رایانه های شخصی در ماه می گذشته به ترتیب 2.7 میلیون و 971000 نسخه بود.در این نشت همچنین ذکر شده است: Marvel’s Spider-Man Remastered تا ماه فوریه، 1.3 میلیون رایانه شخصی فروخته بود. در ماه می، سونی اعلام کرد که فروش رسمی این پلتفرم 1.5 میلیون دستگاه بوده است.

سایر پورت های PC سونی که در این فاش شده ذکر شده عبارتند از: مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves بیش از 483000 واحد فروخته شده؛ Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با فروش بیش از 450000 دستگاه، Sackboy: The Great Adventure حجم فروش کمتر از 63000 دستگاه بود.

در حال حاضر، تایید شده است که سونی دو بازی در دست توسعه برای رایانه شخصی دارد. غواص جهنمی 2 قرار است در فوریه منتشر شود، افق غرب ممنوع قرار است در اوایل سال 2024 ظاهر شود.

در جای دیگر، نشت ها نشان داده است: Ratchet and Clank: Rift Apart 2.2 میلیون دستگاه فروخت، اما نتوانست به حد نصاب برسد. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales بیش از 10.2 میلیون دستگاه در تمام پلتفرم ها فروخته است. مرد عنکبوتی مارول 2 کل بودجه 315 میلیون دلار بود.

همچنین برنامه‌های اعلام‌نشده‌ای برای تعدادی از عناوین منتشر شده در چند سال آینده، از جمله نسخه‌های جدید، به بیرون درز کرده است. مرد عنکبوتی عناوین، چندگانه مردان ایکس بازی جدید جغجغه و میل لنگ اقساط و آی پی جدید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید