Horizon برای “مدت بسیار طولانی” ادامه خواهد داشت، چریکی با 16 “طرح” مقابله می کند


افقامروزه، خود را به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین فرنچایزهای سونی معرفی کرده است.Horizon Zero Dawnوافق غرب ممنوعاگر از آن لذت می برید، جای تعجب نیست که Guerrilla و Sony مایلند به سرمایه گذاری در این ملک برای گسترش بیشتر ادامه دهند.

در گفتگوی اخیر در Develop:Brighton (از طریق GamesRadar)، Jan-Bart van Beek، مدیر استودیو Guerrilla Games، برنامه‌های استودیو برای ادامه سرمایه‌گذاری در این فرنچایز را تکرار کرد و اظهار داشت که Guerrilla “بسیار بلندمدت است. من قصد دارم ادامه دهم. در حال حاضر، او گفت. مدت هاست.» در حال حاضر 16 «طرح» در دست اجراست.

همه این «طرح‌ها» بازی‌ها یا نسخه‌های جدید نیستند، اما برخی از آنها قطعاً هستند.یکی از آنها، البته، چند نفره co-op استافقعنوان. Guerrilla که توسط Whitby در ماه دسامبر تایید کرد که در حال توسعه است، نشان داد که این بازی همچنین دارای یک “نمای سبک منحصر به فرد” خواهد بود. در اوایل سال جاری، تصاویری از گیم پلی آلفای توسعه اولیه نیز به بیرون درز کرد که تصویر وسیع تری از این پروژه را نشان داد.

به گفته Van Been، عنوان چند نفره co-op “یک تغییر بزرگ برای استودیو است و در حد عنوان اول خواهد بود.” افقاو گفت: «تبدیل این همه به یک تجربه چند نفره یک چالش کاملا جدید برای استودیو است.

علاوه بر این، Guerrilla قبلا تایید کرده بود که به کار بر روی توسعه بازی های تک نفره ادامه خواهد داد.افقو در ماه آوریل، او گفت که تولید یک عنوان اصلی آینده با بازی قهرمان سریال Aloy در حال انجام است.

درز همچنین ادعا می کند که استودیو در حال همکاری با NCSoft برای توسعه است.افقMMORPG، ریمستر آنHorizon Zero Dawnهمچنین در حال توسعه برای PS5.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *