Horizon Online لغو نمی شود – شایعه


و آخرین ما آنلاین طبق شایعات لغو شد فلز تاب خورده با متوقف شدن بازی های Firesprite و بسته شدن SIE London Studio، به نظر می رسد سونی در حال ارزیابی مجدد برنامه های خدمات زنده خود است. اما با وجود اینکه 900 کارمند از جمله در استودیوهایی مانند Guerrilla Games، Insomniac Games و Naughty Dog اخراج شدند. افق طبق گزارش ها، بازی های آنلاین هنوز زنده هستند.

این به گفته جیسون شرایر از بلومبرگ است که در توییتر در پاسخ به این سوال که آیا عنوان لغو شده است یا خیر، پاسخ داد. این بازی که در دسامبر 2022 معرفی می‌شود، در همان جهان اتفاق می‌افتد، با شخصیت‌های جدیدی که می‌توان با آن‌ها تعامل کرد و «ظاهر سبک منحصربه‌فردی» به‌عنوان تیمی که بازیکنان برای کشف یک «زمین بایر باشکوه» متحد می‌شوند. منظورم همین است. یک تیم داخلی جدید مسئولیت توسعه را بر عهده دارد، اما تاکنون تاریخ انتشار یا حتی نام رسمی مشخص نشده است.

Guerrilla Games قصد دارد در آینده به تولید عناوین تک نفره با بازی Aloy ادامه دهد، اما به طور رسمی هیچ دنباله ای را اعلام نکرده است. افق غرب ممنوع. استودیو برای یک تیم پروژه آنلاین، تک نفره و خارجی استخدام می کرد. باید دید چند نفر از کارکنان جدید تحت تاثیر اخراج امروز قرار خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید