آگهی شغلی پیشنهاد می کند، بازی چند نفره Horizon می تواند برای دستگاه های تلفن همراه منتشر شود


Guerrilla اخیرا درز کرده است،افقکائنات. شاید مدتی طول بکشد تا بازی به طور رسمی معرفی شود. این بدان معناست که بعید است به این زودی جزئیات جدیدی از بازی فاش شود.

همانطور که توسط Tech4Gamers مشاهده شد، Guerrilla اخیراً یک آگهی شغلی برای یک نویسنده بازی چند نفره منتشر کرده است.افقاین نشان می دهد که استودیو ممکن است در حال برنامه ریزی برای انتشار عنوان برای دستگاه های تلفن همراه نیز باشد. در لیست ذکر شده است که یکی از شرایط متقاضی این است:

این مدرک مشخصی نیست که نشان دهد بازی قطعاً بر روی موبایل منتشر خواهد شد، اما با توجه به برنامه‌های توسعه سونی در فضای بازی‌های موبایل و ماهیت (فرض) سرویس زنده،افقدر مورد بازی های Co-op، تعجب آور نخواهد بود اگر این شرکت در نهایت بازی را به پلتفرم های اضافی بیاورد.

جالب اینجاست که هرمن هالست، رئیس استودیو پلی‌استیشن، قبلاً گفته بود که نسخه‌های خدمات زنده آینده پلی‌استیشن احتمالاً به‌طور همزمان روی PS5 و رایانه شخصی عرضه خواهند شد.افقبازی احتمالاً دومی را نیز منتشر خواهد کرد.

Guerrilla تایید کرده است که عنوان Co-op قرار است “ظاهر سبک منحصر به فرد” داشته باشد. یک شخصیت قابل بازی در حال انجام یک ورزش نشان داده می شود.فورتنایت-زیبایی طراحی اسکی.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید