پرواز Horizon Forbidden West به دلیل محدودیت های PS4 تقریباً قطع شد


Jan-Bart van Beek، مدیر استودیوی Guerrilla Games در طی یک سخنرانی اخیر در Develop:Brighton فاش کرد که سخت افزار PS4 ممکن است منجر به حذف پرواز استودیو شده باشد. افق غرب ممنوع. بحث بر روی بزرگ‌ترین چالش‌هایی بود که استودیوها در توسعه بازی با آن‌ها مواجه بودند، به‌ویژه اینکه چگونه انتشار در چند نسل از کنسول‌ها بر آن‌ها تأثیر گذاشت.

به گزارش GamesIndustry.biz، ون بیک گفت: “تقریبا تا آخرین لحظه بود که متوجه شدیم آیا می توانیم از پرواز در پلی استیشن 4 پشتیبانی کنیم.” “ما فکر کردیم، “آیا ما باید کل ویژگی بازی را کاهش دهیم؟” این بسیار گیج کننده خواهد بود.”

استودیو بالاخره توانست آن را خریداری کند افق غرب ممنوعبا این حال، مکانیک‌های پرواز بازی همچنان بر روی PS4 کار می‌کردند و در نهایت همانطور که در سال 2022 برای PS4 و PS5 عرضه شد، حفظ شدند.

Angie Smets که اکنون رئیس استراتژی توسعه در استودیو پلی استیشن و قبلاً مدیر استودیو Guerrilla Games است، گفت که تیم ابتدا روی نسخه PS5 بازی تمرکز می کند و سپس نسخه PS4 را تکمیل می کند. گفته می شود که هزینه کرده اند. پار.

او گفت: «در مراحل اولیه پروژه، تمرکز بر PS5 و بالا بردن سطح کیفیت واقعاً سخت بود، و بعداً رسیدن به PS4 واقعاً سخت بود.

مدیر فنی Michel van der Leeuw بیشتر در مورد برخی از چالش‌ها، به ویژه بالا بردن سطح کیفیت بصری برای بازی‌های PS5 توضیح داد.

مدیر فنی توضیح داد: “ما می خواستیم بتوانیم تفاوت را در تمام اسکرین شات های Horizon ببینیم.” ابرها، پوشش گیاهی، پارچه، پوست و غیره وجود دارد، و ما باید به همه این عناصر نگاه می‌کردیم و می‌توانستیم ببینیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم، زیرا با یک اسکرین شات همیشه باید بدانید که کدام نسخه است. .

Guerrilla Games سخت روی پشتیبانی کار کرده است افق غرب ممنوع از زمان انتشار، این بازی تا به حال ساحل سوزان DLC فقط برای نسخه PS5 بازی موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *