فروش Horizon Forbidden West پس از پیوستن به PS Plus، با کاهش 85 میلیون دلاری درآمد خرده‌فروشی، “معادل” خواهد بود.


سونی در طول این سال ها بارها و بارها استدلال کرده است که مدل مبتنی بر Game Pass مایکروسافت برای پلی استیشن مناسب نیست. این شرکت کاملاً روشن کرده است که هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی همه بازی‌های خود در آینده قابل پیش‌بینی بر روی یک سرویس اشتراکی ندارد، زیرا معتقد است که تأثیر منفی بر فروش خواهد داشت (چیزی که حتی خود مایکروسافت نیز اعتراف کرده است). Masu). . اکنون اسناد داخلی فاش شده از نقض اطلاعات اخیر Insomniac Games داده هایی را نشان داده است که ممکن است به این ایده اهمیت دهد.

طبق سندی که توسط یکی از کاربران Reddit به اشتراک گذاشته شده است، فروش است افق غرب ممنوع «Flatline» پس از بازی RPG اکشن جهان باز در دومین سال آن از طریق پلی استیشن پلاس در دسترس قرار گرفت.سند یک نمودار مقایسه ای را نشان می دهد غرب های ممنوعه فروش در سال دوم نسبت به سال قبل، افق صفر سحربا وجود “هجوم عظیم” بازیکنانی که از طریق پلی استیشن پلاس به بازی می آیند، کاهش نسبی قابل توجهی در فروش نشان می دهد.

سونی همچنین در سند فاش شده گفته است که انتظار دارد فروش سال دوم 124 میلیون دلار باشد که 30 درصد بیشتر از سال قبل است. افق غرب ممنوع. با این حال، پس از اضافه شدن به پلی استیشن پلاس، سونی این پیش بینی ها را به 35 میلیون دلار کاهش داد که 9 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشت که به معنای از دست دادن 85 میلیون دلاری در خرده فروشی است.

البته شایان ذکر است افق غرب ممنوع با این وجود، از سهم نسبتاً خوبی از موفقیت تجاری برخوردار بوده است. اوایل سال جاری، سونی اعلام کرد که این بازی بیش از 8.4 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته است (براساس فاش شده در جولای، در مقابل بودجه 212 میلیون دلاری).

افق غرب ممنوع برای PS5 و PS4 موجود است. اوایل سال 2024 برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید