Horizon Forbidden West بیش از 8.4 میلیون نسخه فروخت و فروش سری به 32.7 میلیون نسخه رسید.


وافق غرب ممنوع2022 و نسخه های بسیار جدیدترHorizon Call of the MountainوHorizon Forbidden West: Burning Shoresفرنچایزهای پسا آخرالزمانی، Guerrilla و سونی اخیراً شاهد فعالیت های زیادی بوده اند و همانطور که ممکن است تصور کنید، دست به دست هم داده اند و با فروش شتابان این سری همراه بوده اند.

طبق وبلاگ پلی استیشن، Guerrilla از ۱۶ آوریل ۲۰۲۳، افق غرب ممنوعاز زمان عرضه در فوریه سال گذشته، بیش از 8.4 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. افقحجم فروش تجمعی این مجموعه در حال حاضر 32.7 میلیون است.

Guerrilla به طور مشخص به ارقام فروش فعلی اشاره نکردHorizon Zero Dawnو فقط برای PS VR2ندای کوهبه این معنا که. تا فوریه سال گذشته، نسخه قبلی بیش از 20 میلیون دستگاه فروخته بود.

به طور طبیعی، Guerrilla خطوط لوله بسیار دیگری و در آینده داردافقمن در مورد عنوان کنجکاو هستم. توسعه دهندگان نه تنها بر روی یک دنباله کار می کنند،افق غرب ممنوعنه فقط یک تعاونی مستقلافقعنوان.در همین حال، افشاگری ها به یک ریمستر پیشرفته PS5 اشاره می کنندHorizon Zero Dawnگفته می شود که توسط Guerrilla در داخل توسعه داده نشده است، اما هنوز در حال توسعه است.

آافقیک سریال تلویزیونی نیز در حال حاضر در نتفلیکس در حال ساخت است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید