Horizon Forbidden West Complete Edition در 21 مارس برای رایانه های شخصی عرضه می شود


توسط Guerrilla Games اعلام شد. نسخه کامل Horizon Forbidden West این بازی در تاریخ 21 مارس برای PC با قیمت 59.99 دلار منتشر خواهد شد. این پورت که توسط Nixxes Software و Guerrilla Games ساخته شده است، اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است.

نسخه کامل Horizon Forbidden West شامل بازی پایه است ساحل سوزان گسترش کسانی که پیش خرید کنند لباس و پاپیون Blacktide و کسانی که حساب Steam خود را به PSN متصل کرده اند لباس و نیزه Nora Legacy را دریافت خواهند کرد.

سایر محتوای جایزه شامل لباس‌های Carja Behemoth Elite و Nora Thunder Elite، سلاح‌های Carja Behemoth Short Bow و Nora Thunder Sling، و بسته‌های منابع حاوی مهمات، معجون‌ها و بسته‌های مسافرتی است. همچنین می‌توانید قطعات Apex Clawstrider را برای استفاده در مینی‌بازی Machine Strike انتخاب کنید و برای حالت عکس، ژست‌ها و رنگ‌های مخصوص صورت را دریافت کنید.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای رایانه شخصی در هفته های آینده باشید. افق غرب ممنوع در PS4 و PS5 موجود است. ساحل سوزان فقط برای دومی. بررسی های ما در مورد بازی پایه و توسعه را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید