horizon forbidden west burning shores

Horizon Forbidden West: Burning Shores روی PS4 عرضه نخواهد شد


زمانی که Guerrilla Games و سونی آن را در کانون توجه در The Game Awards 2022 اعلام کردند، افشاگری اخیر درست ثابت شد. سواحل سوزان، گسترش از افق غرب ممنوعپس از آن اعلامیه، جزئیات جدید مختصری نیز در بلاگ پلی استیشن به اشتراک گذاشته شد.

مهمترین این جزئیات است سواحل سوزان تبدیل به یک ژن متقابل نمی شود.در عین حال افق غرب ممنوع بازی پایه هم برای PS5 و هم برای PS4 عرضه می‌شود و این نسخه فقط نسل فعلی است و تنها در ماه آوریل روی PS5 در دسترس خواهد بود.

“دیدگاه خلاق ما سواحل سوزان Matisse de Jonge کارگردان بازی می نویسد: این یک توسعه جاه طلبانه است که Aloy را به خرابه های لس آنجلس می برد. “این یک شهر بیش از حد رشد یافته و ویران شده است که می توان آن را به طور کامل از طریق آب کاوش کرد و در پشت یک سان وینگ پرواز کرد. در سایه آن خطر ماشین های غول پیکر پنهان شده است. این یک چالش بزرگ است که ما باید با استفاده از مهارت ها و توانایی های خود بر آن غلبه کنیم. برای دستیابی به این چشم انداز بزرگ از نظر فنی و خلاقانه، ما تصمیم سختی گرفتیم که تمام تلاش خود را بر ایجاد یک تجربه شگفت انگیز منحصراً برای کنسول پلی استیشن 5 متمرکز کنیم.

اسکرین شات های جدیدی از این بسط نیز به اشتراک گذاشته شده است که برخی از ویرانه های بیش از حد رشد کرده لس آنجلس را نشان می دهد در حالی که Aloy در پشت Sunwing پرواز می کند.

Horizon Forbidden West: Burning Shores در 19 آوریل 2023 برای PS5 عرضه می شود.

افق سوزان ساحل غرب ممنوعه

افق سوزان ساحل غرب ممنوعه
افق سوزان ساحل غرب ممنوعه
افق سوزان ساحل غرب ممنوعهنویسنده: Shubhankar Parijat