تریلر Horizon Forbidden West: Burning Shores بر روی Blacktide Gear جایزه تمرکز دارد


اگر Horizon Call of the Mountain این برای شما نبود، Aloy برای ماجراجویی های جدید بازگشته است افق غرب ممنوع اولین افزونه پولی خود را دریافت کنید، سواحل سوزاناین دستگاه با قیمت ۱۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد و پیش‌سفارش‌ها، تجهیزات جالب Blacktide را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنند. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید. ما روی جزئیات هر مورد تمرکز می کنیم.

Blacktide Dye در اولین تاجر رنگ موجود است و به نظر می رسد درخشش سیاه و زرد داشته باشد. Blacktide Quen Commander Outfit و Blacktide Sharpshot Bow را می توان از بازرگانان Stitcher و Hunter در شهرک جدید Fleet’s End تهیه کرد. مزایای آنها ناشناخته است، اما آنها بسیار جالب به نظر می رسند.

Horizon Forbidden West: Burning Shores در 19 آوریل به طور انحصاری برای PS5 منتشر شد. Guerrilla اخیرا جزئیات و گیم پلی جدیدی را منتشر کرده است که Fleet’s End و چند شخصیت جدید را معرفی می کند. همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد یکی از ماشین های جدید، واتروینگ، در اینجا بخوانید. همچنین می‌توانید درباره سیستم ابر حجمی که «Frankencloudscapes» عظیمی را ارائه می‌کند، در اینجا بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *