Horizon Forbidden West: Burning Shores – شهرک‌ها و شخصیت‌های جدید آشکار شدند


افق سوزان ساحل غرب ممنوعه کمتر از دو هفته است و Guerrilla Games هنوز چیزهای زیادی برای فاش کردن دارد. پس از تمسخر شهرک در لس آنجلس، محل گسترش جدید، تایید شد که توسط کوئن تاسیس شده است.

Aloy تماماً در مورد استفاده از Focus است، کسی که برای اولین بار با کوئن در بازی پایه روبرو شد و بر توسعه و فرهنگ آن تأثیر گذاشت. تمرکز درون قبایل محدود است، و تنها چند پیشگوی منتخب می توانند از آنها برای دسترسی به داده ها استفاده کنند. آوا یک پیشگو و دوست مهم آلوی است.

ملکه سواحل سوزان مدتی آنجا بوده‌ام و «محل سکونت چشمگیری که کاوش در آن بسیار سرگرم‌کننده است» ایجاد کرده‌ام. نویسنده اصلی، Annie Kitain نیز تایید می‌کند که بازیکنان با شخصیت‌های جدیدی مانند Admiral Gerrit، “یک فرمانده بسیار برجسته در نیروی دریایی کوئن و رهبر این گروه در کوئن” ملاقات خواهند کرد. او مسئول نگه داشتن همه چیز حتی در شرایط سخت است. ”

همچنین مارین سیکا وجود دارد که در هنر کلیدی پیدا شد. سواحل سوزاناو می گوید آلوی یک همراه جدید است که “زمان زیادی را صرف می کند” و “در بسیاری از موقعیت ها روی کمک او حساب می کند. او به ندرت خود را می یابد.”، دلسوز و خشن است” و “نقش کلیدی در فصل بعدی سفر آلوی ایفا می کند.” .

Horizon Forbidden West: Burning Shores در 19 آوریل به طور انحصاری برای PS5 منتشر شد. Guerrilla اخیراً یکی از ماشین‌های جدید به نام Waterwing را معرفی کرد و همچنین فضای ابری جدیدی را برای بازیکنان به تفصیل شرح داد. لطفا منتظر اطلاعات بعدی باشید.


نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید