اعلامیه DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores به زودی در آوریل عرضه می شود – شایعات


سونی به طور مداوم از یک مدل پس از عرضه برای همه بازی ها پیروی نکرده است. در حالی که بسیاری از نسخه های اول شخص ممتاز DLC و الحاقات پس از انتشار دریافت کردند، بسیاری دیگر دریافت نکردند. افق غرب ممنوع، به نظر می رسد آنهایی که در اوایل امسال عرضه شدند در دسته قبلی قرار می گیرند.

یکی از اعضای برجسته The Snitch اخیراً یک تیز رمزآلود از اعلامیه آینده در توییتر منتشر کرده است که لاس وگاس، سانفرانسیسکو و لس آنجلس را بر روی نقشه نشان می دهد (تنظیم این است افق غرب ممنوع) به شکل فوکوس (یک وسیله ارتباطی کوچک). افق جهان) در بالا.

به گفته تام هندرسون، روزنامه نگار Insider Gaming، این یک بازی آینده است افق غرب ممنوع توسعه، عنوان آسمان سوزان طبق گزارش ها، توسعه در منطقه فوق در جنوب منطقه ای که بازی پایه در آن انجام می شود، انجام می شود. در فضا، این منطقه با نام Burning Shores شناخته می شود و چندین بار توسط شخصیت ها به آن اشاره می شود.

به گفته هندرسون، Horizon Forbidden West: Burning Shores Guerrilla و Sony احتمالاً در اواخر این هفته در The Game Awards روی صحنه خواهند رفت تا این گسترش را اعلام کنند. سواحل سوزان گفته می شود در آوریل 2023 منتشر خواهد شد.

در چند ماه گذشته، نشانه‌هایی مبنی بر اینکه اکشن-RPG جهان باز Guerrilla ممکن است در آینده نزدیک محتوای پس از عرضه را دریافت کند، وجود داشته است. یک ویدیوی راهنمای رتبه‌بندی سنی که در اوایل امسال توسط هیئت رتبه‌بندی VSC منتشر شد، همین موضوع را نشان می‌دهد، همانطور که توییتی بعدا توسط لنس ردیک، بازیگر نقش Sirens در این فیلم، نشان داد. افق بازی – با این حال، توییت به سرعت حذف شد.

افق غرب ممنوع برای PS5 و PS4 موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید