Horizon Call of the Mountain_007

Horizon Call of the Mountain جزئیاتی در مورد ریاس قهرمان داستان و شخصیت جدید حامی دریافت می کند


Guerrilla Games و Firesprite اطلاعات جدیدی را فاش کردند. Horizon Call of the Mountain، ماه آینده به PlayStation VR2 می آید. ریاس به جای آلوی شخصیت اصلی است. او که سابقاً Shadow Carja بود، از مهارت های خود به عنوان یک شکارچی و کوهنورد ماهر برای بررسی یک تهدید مرموز برای ساندوم استفاده می کند.

اما تاریخچه ریاس چیست؟ یک پست جدید در وبلاگ پلی استیشن نشان می دهد که او یکی از سربازان وفادار Sun King Jiran، رئیس حمله سرخ است و توسط آباد سرنگون می شود و آنچه اتفاق افتاده را فاش می کند. جیران یک گروه وفادار به آرمان خود در Shadow Carja دارد و ریاس در ربودن شاهزاده ایتامن نقش داشته است.

از ندای کوه، او کارجا او را دستگیر می کند و به دستور آواد به بررسی این تهدید جدید در ازای آزادی او می رسد.

بن مک‌کاو، کارگردان استودیوی Guerrilla گفت: خانواده اش از هم پاشید و در نهایت او را به زندان انداختند. این داستان چگونگی تلاش او برای پس زدن از آن است. او در طول راه با شخصیت‌های جدیدی آشنا می‌شود و دوباره با «شخصیت‌های آشنا» متحد می‌شود.

“رابطه بین ریاس، که برای سایه کارجا جنگیده است، و این شخصیت‌ها در بهترین حالت خصمانه است. اگر می‌خواهد پذیرفته شود، باید نفوذ کند و درستش کند.”

یکی از این شخصیت ها حامی است (به پایین مراجعه کنید) که با بازی در نقش یک گارد مرزی از حمله سرخ فرار کرد. او باید ریاس را اسکورت کند، اما از او به خاطر جنایات انجام شده متنفر است.

در مورد اینکه چرا Guerrilla یک شخصیت جدید اتخاذ کرد، ندای کوهمککاو گفت: افق تجربه و از پایه برای واقعیت مجازی ساخته شده است. برای آن، احساس می‌کردم که به یک قهرمان جدید نیاز است. ریاس به عنوان یک کوهنورد، شکارچی و کاوشگر چیره دست، نقطه دید عالی از مناظر وسیع افق و بیابان خائنانه را فراهم می کند. ”

Horizon Call of the Mountain در 22 فوریه منتشر شد و یکی از چندین عنوان راه اندازی برای PlayStation VR2 است. آخرین تریلر گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha