Honkai: Star Rail – نسخه 2.3 در 19 ژوئن منتشر شد


miHoYo است Honkai: Star Rail's به روز رسانی بزرگ بعدی، نسخه 2.3 “Goodbye Penacony” در 19 ژوئن منتشر خواهد شد. دو شخصیت جدید، Stellaron Hunter Firefly (نیمه اول) و IPC Jade (نیمه دوم)، یک ماموریت Trailblaze جدید و یک به‌روزرسانی شبیه‌سازی شده جهان را اضافه می‌کند. تریلر پیش نمایش را در زیر مشاهده کنید.

در داستان، خدمه Astral Express در حالی که خانواده‌های مختلف درباره عواقب وقایع نسخه 2.2 فکر می‌کنند، به Radiant Felspar می‌روند. در حالی که جید به نظر می رسد در حال نقشه کشی است، اسپارکل قصد دارد به قول خود مبنی بر کشتار جمعی عمل کند.

در مورد به‌روزرسانی جهان شبیه‌سازی شده، آن را Divergent Universe می‌نامیم. ویژگی‌های گیم‌پلی منحصربه‌فردی مانند ترکیب علاقه‌مندان از دو مسیر مختلف و تراز کردن شخصیت شما تا سقف تعادل را ارائه می‌دهد.[チャレンジを再開]همچنین دکمه‌ای وجود دارد تا وقتی همه چیز اشتباه می‌شود، با آن «خراش‌های بازی» مشکوک مواجه نشوید.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد توانایی ها و سوابق Firefly و Jade در هفته های آینده باشید. ریل ستاره هنکای برای PS5، iOS، Android و PC موجود است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید