Honkai: Star Rail – نسخه 1.2 زنده، توانایی های Blade در ویدیوی جدید توضیح داده شده است


آخرین به‌روزرسانی محتوای Honkai: Star Rail از miHoYo زنده است. نسخه 1.2 “جاودانگی به پایان می رسد” دو منطقه جدید اضافه می کند و داستان اصلی Senshu Rafu را ادامه می دهد. همچنین رویدادهایی مانند “Tales of the Fantastic” و “Underground Treasure Hunt” و “The Voyage of Navis Astriger” در “The Forgotten Hall” را اضافه می کند.

اما شاید بزرگترین اضافه شده جدید، Blade، شکارچی بدنام Stellaron باشد. او با به دست گرفتن شمشیر به باد آسیب وارد می کند و مسیر نابودی را دنبال می کند. همانطور که آخرین ویدیوی Owlbert و Kafka نشان می دهد، Blade می تواند 30 درصد از HP خود را برای فعال کردن Hellscape مصرف کند و حمله اولیه خود را به جنگل شمشیرها برای افزایش آسیب تبدیل کند.

هنگام استفاده، Forest of Swords 10 درصد از HP شما را مصرف می کند تا بر اساس قدرت حمله و حداکثر سلامتی شما (همچنین به اهداف مجاور ضربه می زند) آسیب باد وارد کند. نهایی او، Death Sentence، بر اساس قدرت حمله، حداکثر HP و کل HP از دست رفته در جنگ، آسیب باد به یک هدف را تا 50 درصد اسب بخار کاهش می دهد.

اگر این کافی نیست، آسیب دیدن یا مصرف HP هزینه‌های زیادی را به همراه دارد. 5 بار شارژ می شود تا شروع به تعقیب همه دشمنان کنید. Blade اولین شخصیت جدید این آپدیت است و پس از آن کافکا و لوکا قرار دارند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *