Honkai: Star Rail – نسخه 1.1 در 7 ژوئن منتشر می شود، 3 شخصیت جدید و رویداد زمان محدود اضافه می کند


میهویو هنکای: استارل اولین به روز رسانی محتوای پس از عرضه خود را با نسخه 1.1 “Galaxy Roaming” در 7 ژوئن دریافت خواهد کرد. سه شخصیت جدید، Silver Wolf، Luocha و Yukong، و همچنین محتوای جدیدی را برای تجربه در Jarilo-VI، Xianzhou Luofu و ایستگاه فضایی Herta اضافه می‌کند. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

گرگ نقره ای برای بازیکنان آشناست زیرا او با کافکا در مقدمه ظاهر شد. او از نوع کوانتومی است و Path of the Void را دنبال می کند و در دباف ها تخصص دارد در حالی که Ultimate او دفاع دشمن را کاهش می دهد. Luocha یک نوع خیالی از Path of Abundance است که می تواند متحدان در خطر را بدون استفاده از امتیاز مهارت شفا دهد. ultimate او همچنین می تواند به دشمنان آسیب برساند در حالی که یکی از هر بوف را حذف می کند.

یوکان نیز یک نوع خیالی است، اما آنها مسیر هماهنگی را دنبال می کنند و به هم تیمی های خود کمک می کنند. رویدادهای جدید با زمان محدود همراه با شخصیت‌های جدید در سراسر جهان می‌آیند. در “بازی Starhunt”، بازیکن گرافیتی را در ایستگاه فضایی هرتا پیدا می کند. در همین حال، موزه شهر همیشه زمستانی Jarilo-VI، Ledger of Curiosities، موزه ای را اداره می کند و نمایشگاه های گم شده را پیدا می کند.

همچنین آزمایشات جدیدی مانند “Stellar Flare” و “Garden of Plenty” و همچنین سه ماموریت همراه جدید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت ها وجود دارد. منتظر جزئیات بیشتر و نکات برجسته قبل از انتشار به روز باشید.

هنکای: استارل برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید با نسخه های PS4 و PS5 به زودی در دسترس است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید