Honkai: Star Rail – آپدیت 1.3 در 30 آگوست منتشر می شود، Invisor Runae و مناطق جدید را اضافه می کند


توسط miHoYo اعلام شد Honkai: Star Rails آپدیت بزرگ بعدی، نسخه 1.3 «چشم های آسمانی بالای مورتال ویرانه ها» در 30 آگوست برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید منتشر خواهد شد. به این ترتیب Invisor Lunae، یک شخصیت خیالی 5 ستاره در مسیر نابودی، و پس از آن فو ژوان، استاد پیشگوی Xianzhou، و شخصیت 5 ستاره کوانتومی در مسیر حفظ، اضافه می شود.

سایر ویژگی های جدید عبارتند از Aurum Alley، یک منطقه جدید که بازیکنان می توانند برای پاداش و اضافه کردن به دنیای شبیه سازی فعال کنند. دومی حالت جدیدی به نام The Swarm Disaster اضافه می کند که مانند یک صفحه شطرنج طراحی شده است. بازیکنان همچنین می‌توانند با تاس پرتاب کنند و در طول مسیر با دشمنان جدید مبارزه کنند، زیرا آنها جنگ بین Tayzzyronth، Aeon of Propagation و دیگران را بررسی می‌کنند.

یکی دیگر از موارد افزوده شده جدید Trailblaze Power است که از 180 به 240 افزایش یافته است تا یک روز کامل را پوشش دهد. بازیکنان همچنین می توانند در صورت عدم دسترسی به سیستم برای یک روز، انرژی اضافی را ذخیره کنند تا بعداً از آن استفاده کنند. جزئیات شخصیت جدید به زودی اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید. هنکای: استارل همچنین در Gamescom حضور خواهد داشت، بنابراین احتمالاً تاریخ انتشار نسخه PS5 در سه ماهه چهارم 2023 اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *