تریلر Honkai: Star Rail گرگ نقره ای را در اکشن نشان می دهد


به روز رسانی بزرگ پس از انتشار اولیه HoYverse هنکای: استارل نسخه ۱.۱ «گالکسی رومینگ» هفته آینده منتشر خواهد شد. سه شخصیت جدید از جمله هکر Silver Wolf و Prologue Stellaron Hunter را اضافه می کند. آخرین تریلر که برخی از توانایی های او را به نمایش می گذارد را تماشا کنید.

گرگ نقره ای یک نوع کوانتومی است و مسیر نیستی را طی می کند. به این ترتیب، او در اعمال دباف ها برای دشمنانش خوب است، اما نهایت او حتی بهتر است زیرا او بدون توجه به نقاط ضعف، دفاع آنها را کاهش می دهد. اینکه چقدر او در مقایسه با سایر شخصیت های مشابه مفید است، هنوز مشخص نیست، اما مطمئناً این رتبه بندی 5 ستاره بیهوده نیست.

آپدیت رومینگ کهکشانی در تاریخ 7 ژوئن برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید منتشر خواهد شد. همچنین محتوای جدیدی را برای Jarilo-VI اضافه می‌کند، از جمله Yukong و Luocha، دو شخصیت داستانی، و موزه EverWinter City Ledger of Curiosities. ایستگاه فضایی هرتا همچنین محتوای جدیدی به نام بازی Starhunt خواهد داشت که بر روی یافتن گرافیتی تمرکز دارد. لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، بررسی ما از بازی پایه را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید