تریلر Honkai: Star Rail تفنگدار Boothill را در حال عمل نشان می دهد


تریلر جدیدی منتشر شد ریل ستاره هنکای، شخصیت های 5 ستاره زیر را تبلیغ می کند. همانطور که بسیاری از شما که نسخه 2.2 را بازی کرده اید (و احتمالاً نتوانسته اید رابین را معرفی کنید) می دانید، آن بوتیل، یکی از اعضای گلکسی رنجرز است. در تریلر، کمی با برنامه کاری او، به ویژه در مورد ردیابی جایزه ها، آشنا می شویم. در این مورد، شرکت صلح اینتراسترال است. آن را در زیر بررسی کنید.

بوتهیل با وارد کردن آسیب فیزیکی و دنبال کردن مسیر شکار، می تواند با یک دشمن وارد یک بن بست شود و حملات اولیه خود را برای وارد کردن آسیب بیشتر تقویت کند. هنگامی که نقطه ضعف دشمن شکسته می‌شود، شما مجموعه‌ای از شوت‌های ترفند جیبی را به دست می‌آورید، که باعث افزایش دوام حملات اولیه پیشرفته‌تان می‌شود. Boothill's ultimate می تواند یک ضعف فیزیکی به یک هدف اضافه کند و در عین حال اقدامات آن را به تعویق بیاندازد.

البته، کل رفتار بوتیل بسیار خنده دار است، از جمله راه رفتن در ماه در میان گلوله ها و برخورد با میز برای توپاز و آونتورین (جید ظاهری کوتاه دارد). توضیحات تریلر همچنین توضیح می دهد که چرا او برخی از کلمات را سانسور می کند. بنر او از 29 می تا 18 ژوئن اجرا می شود، پس برای دیدن زنده آن با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید