Honkai: Star Rail قبل از انتشار تریلر جدیدی دریافت کرد


جدیدترین از Hoyoverse هنکای: استارل این بازی در تاریخ 26 آوریل برای iOS، Android و PC از طریق یک لانچر اختصاصی و فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد. پیش‌بارگذاری زنده است، با تریلر جدیدی در دسترس است که مکان‌ها و شخصیت‌های مختلفی را که بازیکنان در سفر Starfurling با آن‌ها روبرو می‌شوند، آزار می‌دهد.

هنکای: استارل این در مورد Aeons است، موجودات عرفانی با قدرت هایی که از زمان و مکان فراتر می روند. آنها را در Astral Express دنبال کنید، به دنیاهای دیگر سفر کنید و با Stellaron مبارزه کنید. HOYO-MiX علاوه بر فیلم‌های بی‌درنگ «کیفیت بالا» موسیقی متن را نیز تولید کرد (که چیز خوبی است. تاثیر جنشین و ضربه هنکای).

برخلاف بازی های قبلی miHoYo، هنکای: استارل نوبتی است. از دستورات برای سوء استفاده از نقاط ضعف مختلف دشمن و آزادسازی نهایی استفاده کنید. به توسعه‌دهندگان وعده داده می‌شود که رویدادهای تصادفی و «تقریباً 100 نعمت و کنجکاوی مختلف» در طول سفر داشته باشند تا نبرد را تقویت کنند.

جزئیات در اسرع وقت اعلام خواهد شد، لطفا منتظر آن باشید هنکای: استارل فردا میرم لایو در آینده برای PS4 و PS5 عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید