Honkai: Star Rail – توانایی های Jingliu و جزئیات نهایی در ویدیوی جدید


Honkai: Star Rails آخرین به روز رسانی، نسخه 1.4 “Jolted Awake From a Winter Dream” اکنون برای رایانه های شخصی، iOS، اندروید و PS5 (همزمان با انتشار نسخه) در دسترس است. بسیاری از محتوای جدید اضافه خواهد شد، اما شاید مورد انتظارترین افزوده، Jingliu باشد. کاربر پنج ستاره یخ در مسیر نابودی قرار دارد و در آخرین نسخه Keeping up with Star Rail، Jing Yuan، Yanqing و Owlbert درباره توانایی های او صحبت می کنند.

حمله اصلی Jinliu Lucent Moonglow است که به یک دشمن آسیب وارد می کند. Transcendence Flash مهارت او است که آسیب بیشتری به دشمنان وارد می کند، اما مجموعه ای از Syzygy را نیز فراهم می کند. پس از به دست آوردن دو پشته، Jingliu وارد Spectral Reincarnation می شود و اکشن ها را 100٪ پیش می برد و شانس ضربه بحرانی را 40-52٪ افزایش می دهد. هر حمله در این ایالت سلامتی را از متحدان تخلیه می کند و آسیب را افزایش می دهد.

Moon On Glacial River مهارت جدید اوست که به دشمنان آسیب وارد می کند. امتیاز مهارت را مصرف نمی‌کند، اما تنها حمله‌ای است که می‌توان تا زمانی که تمام پشته‌ها تمام شود از آن استفاده کرد. نهایی او، Florefemeral Dreamflux، به همه دشمنان آسیب وارد می کند، مجموعه ای از Syzygy را در انتها فراهم می کند، و Spectral Reincarnation را گسترش می دهد.

با توجه به بازخوردهای جامعه، Jingliu فوق العاده قدرتمند است و پس از Dang Heng – Imbibitor Lunae بهترین فروشنده آسیب در بازی است. فقط زمان نشان می دهد که آیا شخصیت های 5 ستاره بعدی، توپاز و نامبی، می توانند از او پیشی بگیرند یا خیر. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید