Honkai: Star Rail به PS5 می آید


بازی های miHoYo رایگان بازی های نوبتی RPG هنکای: راه آهن ستاره اکنون برای PS5 نیز در دسترس است. در اوایل سال جاری برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید منتشر شد و در روز اول آن از 20 میلیون دانلود گذشت. تریلر نسخه PS5 را در زیر مشاهده کنید.

در دنیای علمی تخیلی اتفاق می افتد، هنکای: راه آهن ستاره این فیلم بر روی کائلوس/استلا در حال سرگردانی در جهان در اکسپرس Astral تمرکز دارد. در حالی که آنها فاجعه ناشی از استلارون را حل می کنند، در مورد Aeon مرموز نیز تحقیق می کنند. چرا نانوک، عصر نابودی، به قهرمان داستان علاقه دارد؟ در حال حاضر ناشناخته است، اما چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد.

هنکای: راه آهن ستاره این در PS5 با کیفیت 4K بومی اجرا می شود و از یک درایو حالت جامد برای کاهش زمان بارگذاری استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را اینجا ببینید. این نسخه همزمان با عرضه نسخه 1.4 “Jolted Awake From a Winter Dream” است که شخصیت های جدید Jinliu، Topaz و Guinaifen را به بازی اضافه می کند. چیزهای زیادی برای تجربه کردن وجود دارد، از جمله ماموریت های جدید برادری و جنگ اتریوم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید