تعداد کاربران پیش‌ثبت‌نام‌شده «Enkai: Star Rail» در PS5 از 1 میلیون فراتر رفت.


بازی های miHoYo هنکای: راه آهن ستاره ماه آینده برای PS5 عرضه می‌شود و حداقل بر اساس شماره‌های پیش‌ثبت‌نام، این تبلیغات محسوس است. طبق اعلام وب سایت رسمی، تقریباً 1,025,473 بازیکن تاکنون پیش ثبت نام کرده اند.

در حالی که شانس برنده شدن در پلی استیشن 5 احتمالاً جذاب است، امتیازات دیگری نیز وجود دارد. اینها شامل 10000 اعتبار، 5 سیاهههای مربوط به ماجراجویی، 5 اتر متراکم، و یک مخروط نوری 4 ستاره به نام Breakfast Seriousness (برای شخصیت های فرهیخته) است. همه این مزایا در هنگام راه‌اندازی برای بازیکنان کنسول در دسترس خواهد بود و باید آنها را شروعی قوی کند. البته، به محض اینکه شخصیت‌ها، مخروط‌های نور، آثار و غیره خود را ارتقا دهید، ناپدید می‌شود، اما این فکر است که اهمیت دارد.

هنکای: راه آهن ستاره در 11 اکتبر برای PS5 منتشر شد. در حال حاضر برای رایانه شخصی، iOS و اندروید در دسترس است – بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. به روز رسانی بزرگ بعدی نسخه 1.4، “Jolted Awake From a Winter Dream” است که یک جریان برنامه ویژه در 29 سپتامبر ارائه می شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد محتوا و شخصیت ها با ما همراه باشید. شایعه شده است که شامل شخصیت های 5 ستاره مانند Jingliu، Topaz و Numby می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید