Honkai: Star Rail – Aventurine اکنون در حال پخش است، تیزر انیمیشن جدیدی منتشر شد


Honkai: Star Rails نسخه 2.1 “Into the Yawning Chasm” هنوز در حال پیشرفت است، اما ما امروز دومین شخصیت 5 ستاره جدید را اضافه می کنیم. Aventurine که ستاره اصلی خط داستانی Penacony در حال انجام است، یک واحد ذخیره سازی است که آسیب های خیالی را وارد می کند. او همچنین یک قمارباز است که همه چیز را برای برد بزرگ به خطر می اندازد. تیزر متحرک او را در زیر ببینید.

مهارت Aventurine به همه اعضای حزب در نبرد سپر مبتنی بر قدرت دفاعی آنها می دهد. این ها را می توان روی هم قرار داد، و اگر یک متحد یا Aventurine در حین محافظت آسیب ببیند، یک شرط کور برنده می شوید. هنگامی که دومی به 7 پشته می رسد، یک حمله اضافی رخ می دهد و سپر دوباره اعمال می شود. نهایی او به یک هدف آسیب موهومی وارد می کند، باعث ایجاد اضطراب می شود و آسیب حیاتی وارد شده به آن را برای 3 نوبت افزایش می دهد.

Aventurine همچنین برنده مقدار تصادفی شرط‌های کور می‌شود و چرخه تکرار می‌شود. علیرغم اینکه به تازگی آزاد شده است، او یک واحد حفاظت سطح بالا است که با افرادی مانند فو ژوان رقابت می کند. در جدیدترین قسمت سریال Keeping Up With Star Rail با ردپای او (به لطف دکتر راتیو) بیشتر آشنا شوید.

هنکای: راه آهن ستاره برای PS5، PC، iOS و Android موجود است. در فوریه سال جاری از 100 میلیون دانلود گذشت. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید