تاریخ انتشار Homeworld: Vast Reaches 2 مه است و اواخر امسال برای SteamVR عرضه می شود


توسعه دهنده FarBridge عنوان استراتژی VR آینده را اعلام کرد دنیای خانه: قلمرو وسیع این استودیو همچنین فاش کرد که انتشار SteamVR این عنوان نیز برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است. این بازی در حال حاضر برای لیست علاقه مندی ها در فروشگاه Meta Quest و Steam در دسترس است.

دنیای خانه: قلمرو وسیع بازیکنان نقش یک فرمانده انسانی را بر عهده می گیرند که ناوگانی از سفینه های فضایی را کنترل می کند. از آنجایی که این عنوان یک عنوان VR است، دنیای خانه: قلمرو وسیع ظاهراً بر اندازه و مقیاس نبردهای بزرگ دریایی تأکید ویژه ای خواهد شد. دنیای خانه این به خاطر سری بازی های RTS خود مشهور است.

این بازی در ابتدا در اوایل این ماه معرفی شد.این داستان به عنوان یک اسپین آف برنامه ریزی شده است، اما در حال حاضر مشخص نیست که آیا به نسخه اصلی متصل می شود یا خیر. دنیای خانه عنوان و برنامه های آینده دنیای خانه 3 در هر صورت. با این حال، بازی به بازیکنان کنترل بیشتری بر مکان و تاکتیک های Starfleet خود می دهد. بازیکنان همچنین می توانند اندازه نبردهای خود را افزایش یا کاهش دهند و بین نبردهای روی میز یا جنگ در مقیاس بزرگ اتاق انتخاب کنند.

ورودی خط اصلی بعدی است دنیای خانه حق امتیاز، دنیای خانه 3هنوز در حال توسعه است و در تاریخ 13 می بر روی PC عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید