درباره حالت بازی جنگی Homeworld 3 که الهام گرفته از سرکش است، بیشتر بیاموزید


توسعه دهنده Blackbird Interactive جزئیات یک حالت بازی جدید را فاش کرده است. دنیای خانه 3. این استودیو توضیح می‌دهد که این حالت که «Wargames» نام دارد، جنبه‌هایی از بازی‌های استراتژیک بلادرنگ و بازی‌های سرکش را ترکیب می‌کند. بازیکنان بازی جنگ را به صورت انفرادی یا مشارکتی انجام می دهند و در یک سری نبردهای تصادفی شرکت می کنند.

در طول مسیر، بازیکنان می‌توانند ناوگان و ناوگان خود را به ارتقای قدرتمندی مجهز کنند تا با دشمنان قدرتمندتر مبارزه کنند. به روز رسانی ها در قالب مصنوعات در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. این استودیو این قدرت‌بخش‌ها را به‌عنوان قدرتمندترین بازی‌ها توصیف می‌کند.

سطوح قدرت مصنوع از ارتقاهای کوچکی مانند دادن سرعت جایزه ضربه‌ای تا مواردی که تعیین‌کننده‌ی اجرا هستند، مانند تبدیل یک ناوچه تهاجمی به یک جنگنده غوغا، متغیر است. مصنوعات به دو دسته تقسیم می شوند: الگوها و ارتقاء. الگوها قابلیت‌های کشتی شما را مشخص می‌کنند، در حالی که ارتقاها مختص الگوی انتخابی هستند.

دنیای خانه 3حالت Wargames دارای بیش از 30 الگو در هنگام راه اندازی است، با 3 ارتقا در هر الگو.

برخی از مصنوعات از همان ابتدا در دسترس هستند، اما می توان با بالا بردن سطح نمایه بازیکن، قفل بیشتری را باز کرد. این را می توان با شرکت در حالت های مختلف بازی انجام داد. دنیای خانه 3 همچنین دارای چالش‌هایی است که می‌توان آن‌ها را تکمیل کرد تا مصنوعات قدرتمندتری را که در بازی جنگی در دسترس خواهند بود، باز کند.

این بازی همچنین دارای یک حالت درگیری دقیق برای بازیکنان است. دنیای خانه 3 مسابقات چند نفره در تنظیمات مختلف، از نبردهای استاندارد 1v1 گرفته تا تنظیمات آشفته تر مانند 3v3 و رایگان برای همه برای حداکثر 6 بازیکن. این بازی همچنین دارای ویژگی های خواستگاری با فیلترهای جغرافیایی است که به بازیکنان اجازه می دهد منطقه ای را که می خواهند در آن بازی کنند را انتخاب کنند.

در راه اندازی، دنیای خانه 3 Skirmish شامل 8 نقشه است. این بازی همچنین در نهایت یک ابزار ایجاد نقشه اضافه می‌کند که به بازیکنان امکان می‌دهد نقشه‌های Skirmish سفارشی در دسترس از طریق Mod.io ایجاد کنند. حالت Skirmish همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که Incarnates را به عنوان گروه خود انتخاب کنند.

دنیای خانه 3 ” برای انتشار در 8 مارس برنامه ریزی شده است و برای رایانه های شخصی از طریق Steam و Epic Games Store منتشر خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید