تاریخ انتشار Homeworld 3 از سال 2023 به فوریه 2024 کشیده شد


این بازی توسط توسعه دهنده Blackbird Interactive و ناشر Gearbox Publishing معرفی شده است. دنیای خانه 3 از زمان انتشار برنامه ریزی شده اولیه در نیمه اول سال 2023 به تعویق خواهد افتاد. دنیای خانه 3 در حال حاضر قرار است در فوریه 2024 برای رایانه های شخصی عرضه شود.

این شرکت‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند: «هدف اصلی ما این است که استانداردهای تعیین‌شده توسط پیشینیان خود را رعایت کنیم و تجربه‌ای در دنیای خانه ارائه دهیم که مطابق با میراث باورنکردنی این سری باشد.» “دنیای خانه 3 دقیقاً به همین شکل در حال شکل گیری است، اما اصلاح و صیقل دادن بازی برای تحقق کامل آن چشم انداز زمان زیادی طول خواهد کشید. ”

دنیای خانه 3 مدت زیادی است که در حال توسعه بوده است، اما آخرین باری که بازی را دیدیم از طریق یک تریلر گیم پلی توسعه یافته بود که در سپتامبر 2022 منتشر شد. تریلر گرافیک فوق العاده بازی را در کنار برخی از تک آهنگ های اصلی به نمایش گذاشت. کمپین بازیکن

دوره انتشار جدید برای فوریه 2024 دنیای خانه 3 این اولین بار نیست که یک بازی به تعویق می افتد. در ابتدا برای انتشار در سه ماهه چهارم سال 2022 برنامه ریزی شده بود، به نیمه اول سال 2023 بازگردانده شد. دنیای خانه 3 از طریق یک کمپین تامین مالی جمعی در سال 2019 اعلام شد و تولید آن در ژوئن 2021 آغاز خواهد شد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید