توسعه دهنده Homeworld 3 41 کارمند خود را اخراج کرد


توسعه دهنده Blackbird Interactive اعلام کرده است که بیش از 40 کارمند خود را اخراج کرده است. این تعدیل شغل ها به دلیل لغو برخی از پروژه های آینده این استودیو صورت می گیرد. این اخراج ها به لطف پست لینکدین توسط جیمز مارشال، هنرمند فنی سابق Blackbird Interactive آشکار شد که نشان می داد بیش از 40 نفر از استودیو اخراج شده اند. به گزارش IGN، سخنگوی این استودیو بیانیه ای صادر کرد که در آن تایید کرد که 41 کارمند از کار بیکار شده اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه‌ای گفت: «ما مجبور شدیم این هفته اقدام تاسف بار اخراج برخی از دوستانمان را انجام دهیم. “امسال سال فوق‌العاده سختی برای کل صنعت بوده است. Blackbird Interactive همیشه یک تیم نزدیک بوده است و اولویت شماره یک ما کمک به افرادی است که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند تا در مرحله بعدی شغل خود قرار گیرند. برای تسهیل این انتقال همانطور که از امروز، ما یک سری مزایای تمدید شده و مزایای بازنشستگی را ارائه می دهیم. پروژه های اعلام شده تحت تأثیر این حرکت قرار نخواهند گرفت و ما به ارائه آن بازی ها ادامه خواهیم داد.”

Blackbird Interactive در حال حاضر بر روی یک بازی استراتژیک مبتنی بر فضا کار می کند. دنیای خانه 3، اخیراً تعداد زیادی تریلر از پنجره انتشار فوریه 2024 بازی منتشر شده است. آخرین تریلر داستان را معرفی کرد. دنیای خانه 3، بر روی یک جناح جدید Incarnate تمرکز دارد که به نظر می رسد آنتاگونیست اصلی کمپین بازی باشد.

این استودیو همچنین در ماه جولای موارد زیر را فاش کرد: دنیای خانه 3 این اولین مورد از سری معروف است که بر خلاف سنت مجموعه تصاویر ثابت و موسیقی و روایت، صحنه‌های کاملاً متحرک سه بعدی را به نمایش می‌گذارد. این یک بازی خواهد بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید