صفحه فروشگاه Xbox Hollow Knight: Silksong اکنون فعال است


تعداد کمی از بازی‌ها چنین انتظار داغی را برانگیخته‌اند. شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم و این واقعیت که ما در این مرحله پنج سال منتظر آن بودیم، فقط دیوانگی پیرامون آن را شدیدتر می کند. اگرچه تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است، با این وجود تحرکاتی در اطراف آن وجود داشته است.

صفحه فروشگاه شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم در نهایت در فروشگاه ایکس باکس موجود است. این بدان معناست که بازیکنان Xbox Series X/S و Xbox One اکنون می توانند این بازی را در لیست علاقه مندی ها قرار دهند. صفحه فروشگاه دنباله Metroidvania مدتی است که در فروشگاه PlayStation، Switch eShop و Steam به صورت زنده منتشر شده است، بنابراین بازیکنان در همه پلتفرم‌ها اکنون می‌توانند این بازی را به لیست علاقه مندی‌های خود اضافه کنند.

آخرین باری که دیدگاه جدیدی پیدا کردم، شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم در نمایشگاه Xbox Games در ژوئن 2022 معرفی شد و مایکروسافت از آن زمان تائید کرده است که این بازی تا ژوئن 2023 منتشر خواهد شد. با این حال، در ماه می گذشته، متیو گریفین، مدیر بازاریابی و انتشار Team Cherry، اعلام کرد که بازی به تعویق افتاده و توسعه همچنان ادامه دارد. از آن زمان تاکنون هیچ به روز رسانی بیشتری در مورد این عنوان وجود نداشته است.

هر زمان شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم پس از انتشار، برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود. همچنین در هنگام راه اندازی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید