Hollow Night: آهنگ ابریشم که در کره مورد تحسین قرار گرفت


سر و صدای زیادی در مورد تیم گیلاس به راه افتاده است. شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم زیرا صفحه فروشگاه Xbox و رتبه بندی ESRB به طور ناگهانی عمومی شد. اگر این ها برای نشان دادن یک اعلامیه قریب الوقوع کافی نیستند، مترویدوانیا مورد انتظار در کره جنوبی دارای رتبه “12+” است.

نکته جالب این است که کمیته کنترل رتبه بندی بازی (GRAC) به بازی در 20 فوریه 2024 امتیاز داده است. همراه با لیست های اخیر ESRB، ممکن است اتفاقی بیفتد. اینکه آیا این تاریخ انتشار، گیم پلی جدید، یا فقط یادآوری از وجود بازی است، باید مشخص شود.

در ابتدا به عنوان DLC برنامه ریزی شده بود شوالیه توخالی، آهنگ ابریشم در فوریه 2019 به عنوان یک بازی مستقل برای Nintendo Switch و PC معرفی شد. دارای یک پادشاهی جدید با شخصیت اصلی هورنت، چندین نوع دشمن جدید، باس ها، ماموریت های جانبی و غیره است. با گذشت زمان، شاهد انتشار تایید شده برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و حتی یک روز اول در Game Pass خواهیم بود.

مایکروسافت در ابتدا اعلام کرد که تا ژوئن 2023 منتشر خواهد شد، اما حتی بیشتر به تعویق افتاد. Team Cherry تاریخ انتشار رسمی را اعلام نکرده است، اما با توجه به بررسی های تحسین برانگیز، هرگز نمی دانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید