Playtester ادعا می کند که Hollow Knight: Silksong در جهنم توسعه نیست


با زمان انتظار شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم از آنجایی که مدت زیادی می گذرد، بسیاری امیدوارند که Team Cherry تاریخ انتشار دنباله Metroidvania را در یکی از چندین رویدادی که در فصل ویترین تابستان امسال برگزار شد، اعلام کند.البته که هست ندارد با این اتفاق، بسیاری از طرفداران تعجب می کنند که آیا این بدان معناست که بازی در پشت صحنه دقیقاً چگونه است؟

خود تیم Cherry برای مدت طولانی سکوت کرده است، اما همانطور که در Reddit به اشتراک گذاشته شده است، شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم Playtester اصلی Greig حداقل اطمینان را در سرور رسمی بازی Discord ارائه کرد و اظهار داشت که بازی در جهنم توسعه نیست.

البته، آنها از نظر فنی بخشی از تیم سازنده Team Cherry نیستند، و در حالی که نمی توان آن را یک ارتباط رسمی از طرف استودیو نامید، یک فرد آشنا با توسعه به طرفداران می گوید که توسعه بازی همچنان در حال پیشرفت است اگر شما می دانستید.

چقدر طول می کشد تا چیزی بشنوم؟ شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم ما هنوز نمی دانیم، اما بازی در اوایل سال جاری محدودیت های سنی زیادی دریافت کرد که منجر به گمانه زنی هایی شد مبنی بر اینکه ممکن است به زودی معرفی شود.

مهم نیست چه زمانی منتشر می شود، شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم این بازی برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید