Hollow Knight: Silksong تا 1H 2023 به تعویق افتاد


گیلاس تیمی شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم متیو گریفین که مسئول بازاریابی و انتشار این عنوان است، از برنامه هایی برای انتشار آن در این دوره خبر داد، اما “توسعه هنوز ادامه دارد.”

“ما در مورد نحوه شکل‌گیری بازی هیجان‌زده هستیم و اکنون که بسیار بزرگ شده است، می‌خواهیم بازی را تا جایی که می‌توانیم در طول زمان بهبود دهیم. با نزدیک‌تر شدن به انتشار منتظر جزئیات بیشتری باشید.”

به عنوان DLC برای بازی اول در نظر گرفته شده است، شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم در فوریه 2019 به عنوان یک بازی جدید با بازی هورنت معرفی شد. در یک پادشاهی جدید با چند دشمن و محیط جدید اتفاق می افتد. اگرچه اشاره شده است که در مرحله “آزمایش نهایی” در سال 2021 است. آهنگ ابریشم کم پیدایید.

پس از نمایشگاه Xbox و Bethesda Games در سال گذشته، مایکروسافت ادعا کرد که تاریخ عرضه آن ژوئن 2023 است. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید. در همین حال، آخرین تریلر گیم پلی بازی را تماشا کنید. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد گیم پلی بازی مانند کوئست ها و کرست ها پیدا کنید.

شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم برای PS4، PS5، PC، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch عرضه می‌شود. همچنین در روز اول Game Pass در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید