Hogwarts Legacy

در میراث هاگوارتز نمی توانید وارد تالار اسرار شوید


ترنس هراسی مداوم جی کی رولینگ هر چیزی را که مهم است تضعیف می کند هری پاتر در چند سال گذشته، نظرات و نظرات مشکوک او سؤالات زیادی را ایجاد کرده است، به اندازه کافی قابل درک است. پا در میراث هاگوارتز راه اندازی کنید و به شما فرصت انجام این کار را می دهد.

بازی RPG اکشن جهان باز آینده مطمئناً یک تجربه امیدوارکننده به نظر می رسد، اما ممکن است شما را راضی نکند. همه از فانتزی های هاگوارتز شما به عنوان مثال، مکان‌های خاصی که برای طرفداران سری آشنا هستند، در بازی قابل دسترسی نیستند.

میراث هاگوارتز اخیراً یک کتاب هنری رسمی به بیرون درز کرده است که تعدادی جزئیات جدید را در مورد این بازی فاش کرده است. همانطور که یکی از کاربران Reddit کشف کرد، لو رفتن نشان داد که Chamber of Secrets مکان قابل دسترس نیست به دلایل علمی. هری پاتر قرار است با جانور بجنگد و آن را بکشد. یک اتاق حدود 100 سال پس از وقایع بازی، بنابراین او به کشتن ریحانی که در آن زندگی می کند، ختم نمی شود.

آرت بوک بیان کرد که تیم توسعه در ابتدا «در نظر داشت که اتاق اسرار در بازی کار کند یا خیر»، اما در نهایت تصمیم به مخالفت گرفتند. توسعه‌دهنده می‌گوید: «متاسفانه این چالش‌هایی دارد و ما تصمیم گرفتیم آن را وارد نکنیم. من نمی‌خواهم بازیکنانی فکر کنند که می‌توانند ریحانی را بکشند که هنوز باید در سال 1992 آنجا باشد!

میراث هاگوارتز در تاریخ 10 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. این بازی در تاریخ 4 آوریل برای PS4 و Xbox One و در 25 جولای برای Nintendo Switch در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat