میراث هاگوارتز – به‌روزرسانی تابستانی در 6 ژوئن ارائه می‌شود، حالت عکس، بازنشانی نقطه استعداد و موارد دیگر را اضافه می‌کند


آپدیت تابستانی مورد انتظار نرم افزار Avalanche میراث هاگوارتز طبق یک توییت جدید، در تاریخ 6 ژوئن منتشر خواهد شد. حالت عکس به بازی اضافه شده است که گزینه هایی مانند تنظیم فاصله کانونی، نوردهی، کنتراست، دانه بندی فیلم و افزودن فیلترها را ارائه می دهد.

بازیکنان همچنین لباس و کت زندانی آزکابان، عینک بازمانده (ادای احترام آشکار به عینک هری پاتر به عنوان لوازم آرایشی جدید)، جارو اسطوخودوس، پایه اونیکس هیپوگریف، و گزینه تنظیم مجدد نقاط استعداد را دریافت می کنند. کوئست فروشگاه خانه خالی از سکنه هاگزمید، که در حال حاضر انحصاری بازیکنان پلی استیشن است، به همراه دستور العمل معجون فلیکس فلیسیس که به عنوان جایزه ارائه می شود، نیز به تصویر کشیده شده است. تیم توسعه قبلاً تأیید کرده بود که کوئست‌ها با این به‌روزرسانی به پلتفرم‌های دیگر نیز خواهند آمد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی تابستانی، از جمله رفع اشکالات و سایر بهبودهای کیفیت زندگی، با ما همراه باشید. میراث هاگوارتز برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. از زمان انتشار در فوریه 2023، بیش از 24 میلیون نسخه فروخته است. بررسی اینجا را بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید