میراث هاگوارتز بیش از 15 میلیون نسخه فروخته و بیش از یک میلیارد دلار فروش دارد


میراث هاگوارتز Portkey Games and Avalanche Software برای PS4 و Xbox One منتشر شده است و نسخه Nintendo Switch در 25 جولای عرضه می شود. با این حال، طبق گفته Warner Bros Games، از زمانی که در فوریه گذشته روی PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شد، در یک بیانیه مطبوعاتی جدید بیش از 15 میلیون نسخه فروخته است.

ناشر همچنین تایید کرد که بازی RPG اکشن جهان باز در سرتاسر جهان یک میلیارد دلار فروش داشته است. آخرین نقطه عطف مهم در 23 فوریه بود که بیش از 12 میلیون دستگاه در دو هفته اول عرضه به فروش رسید و 850 میلیون دلار درآمد داشت. آرین داربی، برند ارشد و مدیر بازاریابی در WB Games، در لینکدین فاش کرد که اعداد فروش 256 درصد بیشتر از پیش بینی های شرکت بوده است.

تنظیم 100 سال پیش هری پاتر کتاب ها، میراث هاگوارتز بازیکنان به عنوان دانش آموزان کلاس پنجم وارد مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز می شوند. با استفاده از جادوی باستانی، آنها باید در هنگام رویارویی با جادوگران تاریک به رهبری ویکتور روکوود و اجنه شورشی به رهبری رانروچ در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

برای اطلاعات بیشتر بررسی ما را بخوانید. به روز رسانی با تعداد زیادی اصلاح و حالت عارضه هراسی نیز در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید