اسکرین شات هاگوارتز Legacy اولین نگاهی به پورت سوییچ آینده دارد


میراث هاگوارتز در ماه فوریه بر روی کنسول‌های نسل فعلی و رایانه‌های شخصی به عنوان یکی از نسخه‌های اصلی اولیه منتشر شد، و به دنبال آن RPG اکشن جهان باز در ماه می برای شروع سال بر روی کنسول‌های نسل قبلی عرضه شد. با انتشار مورد انتظار سوییچ به زودی درهای خود را به روی مخاطبان گسترده تری باز خواهد کرد. در حالی که کمتر از یک ماه تا راه اندازی پورت باقی مانده است، WB Games اولین دسته از اسکرین شات ها را منتشر کرده است که به ما نگاهی اجمالی به ظاهر بازی می دهد. مانند پلتفرم نینتندو.

در مجموع شش اسکرین شات از طریق وب سایت رسمی نینتندو و صفحه رسمی فروشگاه اینترنتی بازی به اشتراک گذاشته شده است که بخش ها و مکان های مختلف بازی را نشان می دهد. طبیعتا فداکاری های بصری و فنی زیادی انجام شده تا بازی به صورت بومی روی سخت افزار ضعیف تر سوییچ اجرا شود، اما به وضوح باید دید که چقدر خوب کار خواهد کرد. اسکرین شات زیر را ببینید.

در بررسی ما: میراث هاگوارتز اوایل امسال امتیاز 8/10 را به بازی دادیم و نوشتیم: «طراحی و داستان بدون مشکل نیست، اما… میراث هاگوارتز در نهایت، هری پاتر لذت بردن از فضا بسیار آسان خواهد شد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

میراث هاگوارتز در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است. تا ماه می، این بازی بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

سوئیچ میراث هاگوارتز
سوئیچ میراث هاگوارتز
سوئیچ میراث هاگوارتز
سوئیچ میراث هاگوارتز
سوئیچ میراث هاگوارتزنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید