hogwarts legacy

تریلر معرفی Hogwarts Legacy Promises A Magical Adventure


پس از یک چرخه توسعه که با تأخیرها و بحث‌ها خدشه‌دار شد،میراث هاگوارتزبالاخره انتشار نزدیک است و با نزدیک شدن به راه‌اندازی، WB Games یک تریلر راه‌اندازی منتشر کرده است که به طرفداران نگاهی اجمالی به آنچه که RPG اکشن جهان باز برای طرفداران ارائه می‌دهد، می‌دهد.

میراث هاگوارتزبازیکنان وارد کفش های جادوگر یا جادوگری می شوند که به عنوان دانش آموز کلاس پنجم وارد مدرسه ای معتبر می شود.100 سال قبل از حادثههری پاتراین کتاب که داستان‌های آن حول محور اسرار جادویی باستانی، انقلاب نوپا و دیگر چیزهایی است که جهان جادویی را از هم می پاشند.

خود جهان باز نه تنها کل قلعه هاگوارتز، بلکه مناطق اطراف آن، دهکده هاگزمید و غیره را نیز در بر می گیرد. بازیکنان می توانند با جاروهای خود به اطراف پرواز کنند تا در خارج از خانه حرکت کنند، اما متأسفانه بازی اجازه نمی دهد کویدیچ بازی شود.

فراتر از آن، بازیکنان به کلاس‌ها می‌پیوندند و در ماموریت‌های جانبی که داستان اصلی را تحت تأثیر قرار می‌دهند، شرکت می‌کنند. این بدان معنی است که می توانید از نفرین های غیرقابل بخشش بدون عواقب جدی استفاده کنید.

میراث هاگوارتزاین بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در تاریخ 10 فوریه، PS4 و Xbox One در 4 آوریل و Nintendo Switch در 25 جولای عرضه خواهد شد و بررسی ها در تاریخ 6 فوریه منتشر می شود. X/S، این بازی دارای هر دو حالت 30 FPS و 60 FPS است. اگر قصد دارید روی رایانه شخصی بازی کنید، سیستم مورد نیاز را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat