میراث هاگوارتز بیش از 22 میلیون دستگاه فروخته است


میراث هاگوارتز این یکی از جنجالی ترین نسخه های سال 2023 بود. هری پاتر این بازی نویسنده جی‌کی رولینگ و دیدگاه‌های ترنس‌فوبیک او را منعکس می‌کند، اما جای تعجب نیست که یکی از بزرگترین بازی‌های سال است و فروش آن منعکس کننده آن است.

دیوید حداد، رئیس WB Games در مصاحبه اخیر با Variety فاش کرد: میراث هاگوارتز تا پایان سال 2023 بیش از 22 میلیون نسخه در سراسر جهان در تمام پلتفرم ها فروخته است. این بازی در طول تعطیلات دسامبر بیش از 2 میلیون نسخه فروخت و تصور می‌کنید که پورت سوییچ که در پایان سال شروع می‌شود نیز کمک بزرگی می‌کند. به افزایش فروش در پایان سال کمک می کند.

حداد گفت: «چیزی که من به آن افتخار می کنم این نیست که واحدها فروخته شدند، بلکه باعث خوشحالی هواداران شد. “این به وجود آمد هری پاتر در این داستان، روش جدیدی را برای گیمرها ارائه می دهیم تا خودشان باشند. و این همان چیزی است که تیم Avalanche هنگام توسعه بازی به دنبال آن بود، و این دلیل واقعی است که چرا این بازی بسیار خوب طنین انداز شده و همچنان پرفروش ترین بازی سال در سراسر صنایع در سراسر جهان است. من فکر می کنم. این موقعیتی است که معمولاً در اختیار بازی‌هایی است که دنباله‌ای برای این بازی‌های موجود هستند و ما بسیار مفتخریم که توانسته‌ایم به رتبه‌های برتر راه پیدا کنیم. ”

در آخرین شمارش، WB Games در ماه می اعلام کرد: میراث هاگوارتز بیش از 15 میلیون دستگاه فروخته و بیش از 1 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرده است، بنابراین به وضوح به سرعت فروش چشمگیر خود ادامه می دهد. آگهی کار نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده نرم‌افزار Avalanche در حال کار بر روی یک بازی بزرگ AAA است. میراث هاگوارتز با توجه به میزان فروش، می توان حدس زد که پروژه بعدی دنباله ای بر اکشن RPG باشد.

میراث هاگوارتز بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید