میراث هاگوارتز – پرواز، هنرهای تاریک آرنا و اتاق مورد نیاز در ویترین جدید رونمایی شد


نرم افزار Avalanche میراث هاگوارتز دومین نمایشگاه گیم پلی خود را میزبانی کرد و مکانیک های مختلف را برجسته کرد. با پرواز شروع شد، بازیکنانی که از جارو برای جابجایی استفاده می‌کردند و بعداً سوار می‌شدند. در کنار حیات وحش، فعالیت ها و تلاش های جانبی برای کشف در جهان وجود دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

یک Dark Arts Arena وجود دارد که بازیکنان با استفاده از هنرهای تاریک از پیش تعیین شده مختلف با دشمنان مبارزه می کنند. شما می توانید Avada Kedavra را آزاد کنید تا فوراً دشمنان را بکشید، اما با خنک کردن طولانی تر و توانایی پیوند دشمنان با نفرین های دیگر، می توانید آسیب وارد شده را به اشتراک بگذارید. به هر حال، در صورتی که بخواهید در آن جاده بروید، اینجا مکانی است که باید هنرهای تاریک را امتحان کنید.

The Room of Requirement مکانیک اصلی گیم پلی است و به عنوان خانه قابل شخصی سازی بازیکن عمل می کند. شما می توانید ساختارهای مختلفی را برای دم کردن معجون قرار دهید، به گیاهان تمایل داشته باشید، وسایل مختلف را شناسایی کنید و از دستگاه های بافندگی برای ارتقای وسایل خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید ویژگی هایی را که به شما در نبرد برتری می دهند اختصاص دهید.

البته می توانید مجسمه ها و تزئینات اتاق را نیز سفارشی کنید. حتی یک زمین بزرگ وجود دارد که در آن می توانید از موجودات مراقبت کرده و به آنها غذا دهید، زیرا ساختارهای عظیم، درختان و موارد دیگر را سازماندهی می کنید.

میراث هاگوارتز این بازی در 10 فوریه 2023 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد و اخیراً طلایی شد. این بازی در تاریخ 4 آوریل برای PS4 و Xbox One و به دنبال آن نسخه Nintendo Switch در تاریخ 25 جولای منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید