Hogwarts Legacy_03

میراث هاگوارتز دارای بیش از 100 ماموریت جانبی است که بر کمپین اصلی تأثیر می گذارد


چه زمانی رها شده است RPG بعدی متمرکز بر جادو (و دریافت نظرات متفاوت) است میراث هاگوارتز، ماه آینده منتشر می شود. بر اساس جی کی رولینگ هری پاتر در این سریال که 100 سال قبل از کتاب اول اتفاق می افتد، یک دانش آموز کلاس پنجمی با قدرت های عجیب وارد مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز می شود.

بر اساس اطلاعات فاش شده از آرت بوک رسمی بازی، داستان اصلی حدود 35 ساعت طول می کشد. با این حال، ماموریت‌های جانبی زیادی برای بررسی وجود دارد. GamesRadar با Moira Squier مدیر داستان و نویسنده بازی پیشرفته صحبت کرد که بیش از 100 کوئست جانبی را بررسی کرده است.

خط داستانی اصلی پیچیده و درگیرکننده است و شامل طیف گسترده ای از شخصیت ها و دیدگاه ها است، اما دادن لحظه های انتخاب به بازیکنان در طول بازی به آنها این امکان را می دهد تا نسخه خود را از آن داستان حماسی تعریف کنند. حتی با بیش از 100 کوئست جانبی، بازیکنان می توانند از قبلی خود استفاده کنند. تجربه برای هدایت کمپین اصلی

“تعامل با کسی در یک تلاش جانبی بر نحوه تعامل شما با او در خط داستانی اصلی تاثیر می گذارد – و بالعکس. همه چیز به هم مرتبط است.” احتمالاً یک مسیر ایده آل برای رسیدن به یک نتیجه خاص در یک تلاش جانبی وجود دارد، اما شما باید داشته باشید. آن را بازی کنید تا خودتان ببینید.

میراث هاگوارتز 10 فوریه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. PS4 و Xbox One در 4 آوریل و نسخه Nintendo Switch در 25 جولای منتشر می شوند. برای جزئیات بیشتر به این ویژگی مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha