Hogwarts Legacy، Elden Ring و Stardew Valley در مارس 2023 در 20 بازی پربازیگر در Steam Decks پیشرو هستند.


مانند هر ماه، Valve لیستی از پربازیگرترین بازی‌ها را در مارس ۲۰۲۳ منتشر کرد که بر اساس زمان انجام شده رتبه‌بندی شده‌اند. پیشتاز لیست 20 بازی پربازیگر Steam Deck در ماه مارس میراث هاگوارتز، به دنبال حلقه بزرگ و دره ستاره ای بر سه نفر برتر تسلط یافت.

لیست بازی ها شامل عناوین قدیمی و جدید از بازی های قدیمی مانند است سرقت بزرگ خودکار 5 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition به عنوان جدید مانند بازسازی رزیدنت اویل 4 و نسخه نسبتاً اخیر رایانه شخصی شخصیت 5 رویالهمچنین شایان ذکر است که این لیست شامل تعداد زیادی بازی سرکش مستقل است. پیوندهای اسحاق: تولد دوباره، هادس، و سلول های مرده.

با ورود به ماه آوریل، فهرست بازی‌ها ممکن است کمی تغییر کند، زیرا بازی‌های جدید وارد می‌شوند و بازی‌های قدیمی‌تر به‌روزرسانی می‌شوند تا با Steam Deck بهتر کار کنند. به تازگی، Halo: The Master Chief Collection ما یک به‌روزرسانی برای انتشار بازی Steam دریافت کردیم تا به بازیکنان در دک‌های Steam اجازه دهد در مسابقه چند نفره شرکت کنند.

گزارش اخیر نشان داد که از 100 بازی پربازیگر در استیم، 73 بازی حداقل قابل بازی با دک های استیم رتبه بندی شده اند. 26 مورد از این بازی ها توسط Valve به عنوان تایید شده برای دک های Steam و 47 بازی به عنوان قابل بازی بر روی پلتفرم رتبه بندی شدند.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *