نرم افزار Hogwarts Legacy Dev Avalanche در حال کار بر روی یک بازی AAA معرفی نشده است


برای گفتن میراث هاگوارتزاینکه بگوییم این یکی از بزرگترین بازی های سال بود، دست کم گرفتن است. در عرض دو هفته پس از عرضه، بازی اکشن RPG جهان باز تاکنون بیش از 12 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است که بسیار فراتر از تخمین داخلی WB Games است. و جالب اینجاست که به نظر می‌رسد توسعه‌دهنده نرم‌افزار Avalanche در حال کار بر روی نسخه بعدی است.

این بر اساس لیست شغل مهندس نرم افزار Avalanche Software است که اخیراً در وب سایت Warner Bros. Discover منتشر شده است، که بیان می کند که استودیو در حال حاضر “در حال کار بر روی یک عنوان کنسول AAA معرفی نشده است.” اکنون آگهی کار ویرایش شده است تا آن بخش حذف شود، اما می‌توانید اسکرین شات اصلی را در زیر مشاهده کنید.

میراث هاگوارتزهنوز کمتر از سه ماه از آن می گذرد، بنابراین بدیهی است که کمی زود است که منتظر یک دنباله بالقوه باشیم، اما با توجه به سطح موفقیت تا کنون، WB Games و Avalanche Software به سرعت در حال توسعه هستند. جای تعجب نیست که دنباله ای برای RPG اکشن برنامه ریزی شده است.البته طرفداران هم دوست دارند.میراث هاگوارتزخود پشتیبانی DLC را دریافت خواهد کرد، اما ما هنوز نمی دانیم که آیا این بخشی از برنامه های توسعه دهنده است یا خیر.

میراث هاگوارتزبرای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. فردا ۵ می برای PS4 و Xbox One و ۲۵ جولای برای Nintendo Switch عرضه می شود.



نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید