بازی Hitman: World of Assassination در تاریخ 25 آگوست به صورت فیزیکی بر روی PS5 عرضه خواهد شد


World of Assassination Triroy یک موفقیت بزرگ است.آدمکشفصل موفق سری Stealth زمانی به پایان قطعی رسید که IO آخرین قطعه محتوای پس از عرضه را در اوایل سال جاری منتشر کرد.هیتمن 3تغییر نام تجاری و انتشار مجددHitman: World of Assassination.این بسته به زودی به صورت فیزیکی منتشر می شود اما فقط برای یک پلتفرم.

IO Interactive اعلام کرده است که برای انتشار نسخه فیزیکی با Solutions 2 Go همکاری خواهد کرد.Hitman: World of Assassinationمنحصرا برای PS5. این بازی در تاریخ 25 آگوست در دسترس خواهد بود و علاوه بر خود بازی، مجموعه‌ای از سه کارت هنری کلکسیونی را نیز شامل می‌شود که آثار هنری از مکان‌های سه‌گانه را به نمایش می‌گذارد.هیتمنامکانات آموزشی ICA، هیتمن 2 پیست مسابقه میامی وهیتمن 3آسمان خراش ها در دبی.

علاوه بر این، تعداد بسیار محدودی از کارت های هنری امضا شده توسط تیم توسعه تعاملی IO نیز در برخی از نسخه های فیزیکی (50 برای اروپا/ANZ و 50 برای قاره آمریکا) درج خواهند شد.

باید دید که آیا IO Interactive روی کنسول های Xbox Series X/S یا نسل قبلی نیز عرضه فیزیکی بازی خواهد داشت یا خیر. در هر صورت، دارندگان PS5 می‌خواهند آن را تحت نظر داشته باشند، به خصوص با توجه به این واقعیت که هر سه را با هم ترکیب می‌کند.آدمکشما کمپین های خود را در یک بسته قرار دادیم.

IO Interactive اخیرا یک استودیوی جدید را در برایتون برای پشتیبانی از توسعه مداوم افتتاح کرده است.پروژه 007وپروژه فانتزیبیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *