به‌روزرسانی Hitman World of Assassination، پرستیژ و قلم انفجاری Freelancer را اضافه می‌کند


IO تعاملی هیتمن دنیای ترور همه پلتفرم‌ها به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت کرده‌اند و محتوای جدید و سطوح اعتباری را به Freelancer اضافه کرده‌اند. مورد اول شامل کت و شلوار Black Bruiser است که پس از اتمام Freelancer در هاردکور در دسترس است. ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد تا ظاهر شود، بنابراین اگر قبلاً کمپین را در هاردکور کامل کرده اید صبور باشید.

بازیکنان همچنین می‌توانند با شکست دادن کریگ بلک از Patient Zero در «شرایط مناسب خاصی» قفل ابزار جدیدی به نام Explosive Pen را باز کنند. حالت قراردادها همچنین شامل امکانات ICA می‌شود، بنابراین اکنون می‌توانید به Contracts در قایق‌های تفریحی در مأموریت‌های آموزشی بپیوندید.

اما بزرگترین اضافه شده احتمالاً پرستیژ فریلنسر است. هنگامی که خانه امن را با تمام سلاح ها پر کردید، به لپ تاپ پرستیژ دسترسی خواهید داشت. بازنشانی آیتم‌ها، تجهیزات، مرس‌ها و سلاح‌ها و افزایش پرداخت‌های Prestige Objective Merces و پاداش XP برای تکمیل مأموریت‌ها. هر دو با پیشرفت از سطح پرستیژ 1 به 5 افزایش می یابند.

برخی از یادداشت‌های پچ را در زیر و یادداشت‌های کامل را اینجا ببینید. هیتمن دنیای ترور موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch.

HITMAN – می نویسد وصله

جزئیات پچ

محتوای جدید

کت و شلوار کبود مشکی

 • وقتی کمپین Freelancer را در حالت هاردکور کامل کنید، Black Bruiser متعلق به شماست.
  “چرا پس از یک شب سخت، وقتی می توانید یک سکه پرتاب کنید و ظاهر خوبی داشته باشید، یک آسپرین مصرف می کنید؟ یک کت و شلوار مشکی کلاسیک با یک پیراهن سفید خونی بپوشید و مطمئن شوید که کسی با شما قاطی نمی کند.” برای نشان دادن به دنیا.”
 • اگر قبلاً کمپین هاردکور فریلنسر را تکمیل کرده اید، این چالش به صورت خودکار تکمیل می شود و نیازی به تکمیل کمپین هاردکور دیگر ندارید. با این حال، لطفا صبور باشید زیرا ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد تا لباس به حساب شما اضافه شود. موجودی.

قلم انفجار

 • همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: “انفجارها بلندتر از کلمات صحبت می کنند.” این موضوع در مورد قلم انفجاری صدق می کند، که می توان با بازگشت به کمپین Patient Zero و حذف کریگ بلک در شرایط خاص، قفل آن را باز کرد.

حالت قرارداد – عملکرد ICA

 • ما پوشش حالت قرارداد خود را گسترش داده‌ایم تا مکان‌های تاسیسات ICA را نیز شامل شود. به طور خاص، این یک ماموریت آموزشی آزاد است که در یک قایق تفریحی انجام می شود.

HITMAN Freelancer – Prestige

ما در حال اضافه کردن یک ویژگی جدید “Prestige” برای فریلنسرها هستیم که به آنها دلایل بیشتری برای بازی می دهد.

در جدول Mission Control، “لپ تاپ پرستیژ” را خواهید یافت، که به شما امکان می دهد گام به گام در پنج سطح پرستیژ پیشرفت کنید. پس از جمع آوری تمام سلاح هایی که می توانید در خانه امن خود ذخیره کنید، می توانید از لپ تاپ پرستیژ برای افزایش سطح پرستیژ خود استفاده کنید.

 • پرداخت های Marces را برای اهداف پرستیژ افزایش می دهد و برای تکمیل ماموریت ها پاداش های XP اعطا می کند.
 • این پاداش ها از سطح 1 به 5 افزایش می یابند و پس از رسیدن به سطح پرستیژ 5 ثابت می مانند.
 • جوایز پرستیژ را اضافه می کند (یک تروفی سطح اعتبار فعلی را نشان می دهد)
 • تمام اقلام موجود در موجودی شما، تمام تجهیزات فریلنسر، تمام سلاح های موجود در دیوار سلاح شما و همه مرس ها را حذف می کند.

طراحی این ویژگی بر سرگرمی جمع آوری مجدد همه سلاح ها و توانایی بهینه سازی نحوه جمع آوری سلاح ها بر اساس تجربه قبلی خود متمرکز شده است.

*برخی جزئیات جزئی درباره Freelancer – Prestige که در اینجا ذکر شده است با آنچه در پیش نمایش پچ یادداشت های اخیر به اشتراک گذاشته ایم متفاوت است. پیش‌نمایش بر اساس اطلاعات قدیمی نادرست بود.

فن آوری

 • وصله 3.150.1 مشکل نشت حافظه GPU (VRAM) را هنگامی که DLSS فعال است برطرف کرد. همچنین Nvidia DLSS از نسخه 2.4.3 به 3.1.1.0 و Nvidia Streamline از نسخه 1.4.6 به 1.5.2 به روز رسانی شد.

بهبود فریلنسر

همه این پیشرفت‌ها مستقیماً به حالت Freelancer مربوط می‌شوند. من این پاراگراف کوچک را اضافه کردم تا مجبور نباشید بعد از هر پاراگراف (Freelancer) را قرار دهید.

هدف پرستیژ زمان بندی شده

 • همه اهداف پرستیژ زمان‌بندی‌شده اکنون زمانی تکمیل می‌شوند که همه اهداف را از بین ببرید (به جای زمانی که ماموریت را به پایان برسانید). این باید به بازیکنان زمان و آزادی بیشتری برای ادامه کاوش در مکان‌ها، مانند بازدید از فروشندگان یا یافتن گاوصندوق بدهد.

شناسایی باز کردن قفل مورد

 • نشانگرهای کوچک هدف را به دیوارهای سلاح اضافه کرد تا به بازیکنان کمک کند تا آیتم‌های تازه قفل‌شده را سریع پیدا کرده و شناسایی کنند.

دستور را دوباره تزئین کنید

 • فرمان “Redecorate” را تغییر داد تا 47 به تمام موارد موجود در Safehouse دسترسی داشته باشد و بتواند به دلخواه خود تزئین کند. این فقط روی بازیکنان رایانه شخصی تأثیر می‌گذارد، و در بدترین حالت می‌تواند قفل بازی را نرم کند، زیرا درخواست‌ها برای تغییر دکوراسیون و تعامل با آیتم‌های اطراف یکسان بود. برای جلوگیری از این امر، درخواست‌های Redecorate اکنون به طور پیش‌فرض به Q تغییر داده می‌شوند.

فیوز و میخ

 • اضافه شدن قابلیت انداختن ناخن‌های مجهز به گاوصندوق. این امر نیاز به آوردن میخ ها در ماموریت ها یا بارگیری مجدد به انبار امن برای برداشتن آنها را از بین می برد. یک جعبه فیوز هم کنار فیوزهای گاراژ اضافه کردم. این به من اجازه داد بعد از برداشتن فیوز آن را در آنجا ذخیره کنم. به دلایل فنی، فیوزها را نمی توان “قابل ریختن” کرد، اما این راه حل شما را مجبور به نگه داشتن فیوز پس از برداشتن نمی کند.

باز و بسته شدن

اکنون می توانید قفسه شراب و درب گاراژ را در فریلنسر ایمن خانه باز و بسته کنید.

گزینه های فریلنسر HUD

 • [オプション]>[ゲームプレイ]چهار گزینه جدید به “Freelancer” اضافه شده است که به بازیکنان امکان می دهد عناصر HUD خاصی را در این حالت بازی سفارشی کنند.
  عناصر HUD زیر را می توان روشن (پیش فرض) یا خاموش کرد.
  – نشانگر مجاورت رصدخانه
  – نشانگر مجاورت قاتل
  – نشانگر منطقه محدود
  – نشانگر مارس.

صنوبر Safehouse

 • تصاویر مکان به روز شده برای مکان های امن در منوها. هنگام مرور حالت بازی Freelancer، تصاویر پس‌زمینه (مثلاً در پشت چالش) اکنون به‌جای اثر هنری با 47 تصویر بیرونی از Safehouse را نشان می‌دهند.

دروغ

 • امکان دراز کشیدن روی (بخشی از) تخت در خانه امن را فراهم کرد. یک انیمیشن برای همه وجود ندارد، بنابراین انیمیشن دراز کشیدن را زمانی که منطقی بود فعال کردم.

صدای جرنگ هدف

 • برای جلوگیری از شناسایی بیشتر رهبر، “Sound Effects Near Target” را در ماموریت های Showdown حذف کرد. همچنان در ماموریت های دیگری که هویت هدف مشخص است بازی خواهد کرد.

بهبود دوربین جاسوسی

 • هنگام استفاده از دوربین جاسوسی گزینه “Hide UI” اضافه شده است. این در پاسخ به بازخورد بازیکن است که تشخیص جزئیات کاراکتر در زمانی که عناصر UI برای همیشه قابل مشاهده هستند دشوار است.
 • همچنین دوربین جاسوسی را دقیق تر کرد. این باعث می شود تا NPC صحیح را هدف گیری کنید.

ترفندهای کامل تیرانداز

 • ما تغییراتی را در هدف “تیرانداز کامل” ایجاد کرده ایم (شات را از دست ندهید، اگر شلیک یک نفر را از دست داد، آن را از دست داد). این یک استثنا برای دوربین های امنیتی یا ضبط کننده ها است. متن هدف نیز به روز شده است. این بدان معناست که اکنون می‌توانید هنگام عکاسی از دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده، اهداف پرفکت شوتر را به دست آورید.

کت و شلوارت را عوض نکن

 • موارد استفاده از عبارت «تغییر مبدل» را به «فقط کت و شلوار» برای رفع سردرگمی و بازگشت به اصطلاحات رایج تغییر داد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید