Hitman: Blood Money Reprisal در 25 ژانویه برای نینتندو سوییچ عرضه می شود


تعاملی وحشی Hitman: Blood Money Retribution در 25 ژانویه برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. در iOS و Android موجود است، شما می توانید آن را به صورت دیجیتالی فقط در فروشگاه اینترنتی نینتندو با قیمت 29.99 دلار خریداری کنید (اما در صورت پیش خرید می توانید آن را با 24.99 دلار دریافت کنید).

نسخه به روز شده عنوان اکشن مخفی کاری کلاسیک IO Interactive. Hitman: Blood Money Retribution حالت غریزی را اضافه می کند که نقاط مورد علاقه، اهداف و نگهبانان را نشان می دهد. این یک راه عالی برای استفاده از جعبه شنی به نفع خود، جستجوی فرصت ها و برنامه ریزی برای کشتن خود است. همچنین، یک مینیمپ جدید به شما کمک می کند تا محیط اطراف خود را درک کنید. هشدارهای جدید همچنین به بازیکنان کمک می کند تا در صورت ایجاد سوء ظن، توجه داشته باشند.

من هنوز نمی دانم تلافی پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی در تلفن همراه و نسخه سوئیچ مانند JoyCon. جزئیات با شروع اجرای زنده اعلام خواهد شد، پس لطفا منتظر آن باشید. در همین حال، کسانی که علاقه مند به مدرن تر آدمکش عناوین را می توان بررسی کرد Hitman: World of Assassinations و حالت Roguelite Freelancer آن.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید