Hitman: Blood Money – Reprisal برای سوییچ، iOS و اندروید معرفی شد


از آدمکش این مجموعه در حالت وقفه قرار دارد در حالی که IO Interactive بر روی پروژه‌های دیگر تمرکز دارد، اما از آنجایی که توسعه‌دهنده ۲۵ سالگی خود را جشن می‌گیرد، از این فرصت استفاده می‌کنیم تا یکی از ورودی‌های قدیمی‌تر این مجموعه را در قالب I will rerevive بازگردانیم. Hitman: Blood Money – Retaliation.

توسعه دهنده Feral Interactive است. تلافی به عنوان نسخه “احیای” تبلیغ می شود دیه، چهارمین خط اصلی آدمکش این بازی در ابتدا در سال 2006 منتشر شد. توسعه دهنده توضیح می دهد: تلافی به عنوان یک “بازسازی جامع” از بازی اصلی، پیشرفت‌های مختلفی از جمله مینی‌مپ جدید، اضافه شدن حالت غریزی و چندین بهبود گیم‌پلی از بازی‌های بعدی این سری که به صورت ماسبق اجرا خواهند شد، به همراه دارد.

تلافی این دستگاه که برای iOS، Android و Nintendo Switch توسعه یافته است، دارای یک رابط صفحه نمایش لمسی کاملاً قابل تنظیم و پشتیبانی از کنترلر است. پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس نیز تایید شده است.

Hitman: Blood Money – Retaliation پاییز امسال برای دستگاه‌های iOS و اندروید و زمستان امسال روی نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید