high on life

High on Life بزرگترین راه اندازی شخص ثالث در تاریخ Game Pass است


از زمان راه اندازی آن در هفته گذشته، بالای زندگی یک انفجار ناگهانی و شگفت‌انگیز در محبوبیت دیده است و اخیراً مشخص شده است که واکنش انتقادی متفاوت تیراندازان اول شخص تأثیر کمی بر تعداد بازیکنانی که جذب کرده است داشته است.

همانطور که در یک پست Xbox Wire اعلام شد، بالای زندگی راه اندازی تاریخ و تاریخ در Game Pass به وضوح برای توسعه دهنده Squanch Games نتیجه داده است. Shooter از عرضه بزرگترین بازی این سرویس در سال 2022 لذت می برد. مهمتر از آن، این همچنین بزرگترین Game Pass است که تا به حال برای یک بازی شخص ثالث وجود دارد. به عنوان بزرگترین راه اندازی Game Pass تا کنون برای یک عنوان تک نفره. مایکروسافت می‌گوید این بر اساس درگیری بازیکن از نظر ساعات بازی در پنج روز اول انتشار بازی است.

مایک فریدلی، مدیر و مدیر استودیو می‌گوید: «این اولین بازی ما است که روی Game Pass عرضه می‌شود و ما از پاسخ بازیکنانمان که آن را به محبوب‌ترین بازی Game Pass تا به امروز تبدیل کرده‌اند، شگفت زده شده‌ایم.» بازی اسانچ “زمانی که Squanch Games برای اولین بار ساخته شد، درباره ساخت بازی هایی بود که می خواستیم بازی کنیم. Game Pass به ما کمک می کند به بازیکنانی دسترسی پیدا کنیم که می خواهند آن بازی ها را نیز انجام دهند.”

بالای زندگی مت پرسی، مدیر کل برنامه ریزی محتوا در ایکس باکس، گفت: “بسیار عالی است که می بینیم تعداد زیادی از اعضای Game Pass هنگام راه اندازی به ما ملحق می شوند تا داستان Squanch را قبل از تعطیلات تجربه کنند.”

اخیراً مشخص شد که بالای زندگی در بالای نمودارهای Game Pass برای محبوب ترین بازی های فعلی، صنایع دستی معدن چه زمانی Forza Horizon 5– با این حال، مقیاس موفقیت فوری مشاهده شده برای بسیاری تعجب آور است، به ویژه با توجه به این واقعیت که این یک IP جدید توسط یک توسعه دهنده مستقل است. همچنین در صدر جدول قرار گرفت. Call of Duty: Modern Warfare 2 چه زمانی FIFA23.

بالای زندگی برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat