DLC High on Life: High on Knife بر روی رایانه شخصی و کنسول ها منتشر شد


از بالا با چاقو کمدی شوتر dlc بهترین زندگی الان بیرون است این DLC با مضمون هالووین مجموعه‌ای کاملاً جدید از مأموریت‌ها را به بازیکنان ارائه می‌دهد و نشان می‌دهد که حمل و نقل در همان روز به لطف نظارت شرکتی چقدر راحت می‌تواند باشد.

بالا با چاقو Developer Squanch Games آن را به عنوان یک اپیزود جایزه بزرگ جدید توصیف می کند که پس از رویدادهای کمپین اصلی اتفاق می افتد. بهترین زندگی. داستان حول محور بازگشت قهرمان داستان به خانه برای یافتن یک یادداشت تحویل از دست رفته خطاب به نایف، دوست چاقوی بازیکن، می چرخد. سپس بازیکنان وظیفه دارند به سیاره اصلی Knifee سفر کنند و شخصاً یک بسته مرموز را دریافت کنند.

این DLC شامل گابوری سیدیبه در نقش کارگردان ماکسالون، سارا شرمن در نقش هارپر، یک تپانچه نظامی سابق، الک رابینز در نقش بال، اسلحه جدید الهام گرفته از پین بال، کن مارینو به عنوان یک انگل بیگانه و موارد دیگر است. بازیگران و کمدین های متعددی صدای خود را به افراد مختلف می دهند. شخصیت ها. و مایکل کیوزاک در نقش چاقو.

بالا با چاقو قیمت آن 14.99 دلار است و برای رایانه های شخصی، Xbox Series X/S، Xbox One، PS5 و PS4 در دسترس است.یک بسته حاوی هر دو اکنون نیز در دسترس است بهترین زندگی و DLC آن 49.99 دلار قیمت دارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید